Сучасний житловий комплекс «Совські ставки» — доступне та комфортне житло

Совські ставки Власна окрема квартира є заповітною мрією багатьох з нас. Щоб втілити її в життя нам з дружиною довелося збирати кошти протягом не одного року. І тепер заповітна мрія, нарешті, здійснилася. Причому, її реалізація почалася з відвідування сайту zastroyschik.com.ua. Даний інтернет-ресурс має інформацію про забудовників нашого міста і, звичайно ж, новобудови, тому для того, щоб бути в курсі цих подій, не обов'язково навіть виходити з дому.

На сторінках сайту я прочитав, що «Совські ставки» (http://zastroyschik.com.ua/properties/zhk-sovskie-prudy/) - новий будівельний проект надає можливість придбати на вигідних умовах сучасне та комфортне житло.

Житловий комплекс «Совські ставки» являє собою сучасну новобудову в екологічно чистому районі Києва з розвиненою інфраструктурою і мальовничою зеленою зоною.

Варто сказати, що квартири в новому будинку мають грамотне планування і оптимальні площі. А європейський стандарт дизайну приміщень дозволяє мешканцям значно економити час і гроші на проведення оздоблювальних робіт. Ще одним великим плюсом можна назвати прекрасний вид з вікон, який щодня дарує гарний настрій мешканцям житлового комплексу.

Неподалік від нашого будинку є магазини, школи, дитячі садки, поліклініка і великий торговий центр, де можна зручно і швидко здійснювати потрібні покупки. Але в найближчому майбутньому все це буде і на території нашого житлового комплексу.

Забудовник планує доповнити ЖК магазином, відділенням банку, комфортною зоною відпочинку для дорослих і дітей і навіть спортивною школою.

Покупка квартири в ЖК «Совські ставки» дозволила нам реалізувати мрію про власне житло в одному з кращих районів столиці. Крім того, це чудова інвестиція в майбутнє, що дозволяє вигідно вкласти гроші і забезпечити своїй родині впевненість у завтрашньому дні.


Последние новости в категории Недвижимость
Столичні довгобуди, які добудують в 2018 році

Криза 2008 року, проблеми з фінансуванням окремих будівельних компаній, помилки в проектуванні і інші проблеми в ході будівництва сформували на ринку київської нерухомості цілий...

Первинне і вторинне житло: які є переваги і недоліки, і що відбувається з цінами у Києві

Ринок нерухомості в Україні переживає не найкращі часи. Попит на квартири залишається досить невисоким, а забудовники говорять про те, що незабаром вдарить масове подорожчання....

Как защитить себя во время покупки квартиры?

Покупка недвижимости – ответственный шаг, к которому многие наши соотечественники идут ни один год. Они собирают деньги, подыскивают подходящие варианты, и когда же наконец...

Як зробити ремонт і залишитись при цьому при розумі?

З чого почати Визначитися, який ремонт вам потрібний - косметичний або капітальний: від цього залежить бюджет і терміни. Наприклад, капітальний ремонт бабусиної двушки з...

Новое

Обязательно стоит попробовать игровые автоматы онлайн бесплатно
Обязательно стоит попробовать игровые автоматы онлайн бесплатно »

Чем больше человек видел в своей жизни, тем более...

Что делать, если утеряны ключи от автомобиля
Что делать, если утеряны ключи от автомобиля »

Владельца машин подстерегает довольно большое количество неожиданных моментов, которые...

Разрушительное действие алкоголизма на общество
Разрушительное действие алкоголизма на общество »

Пример развитых экономически европейских стран демонстрирует популярность ведения здорового...

Посещение магазинов Sex shop укрепляет отношения партнеров
Посещение магазинов Sex shop укрепляет отношения партнеров »

На сегодня статистика расставания влюбленных пар свидетельствует о крайне...

Игровые автоматы – это удовольствие и азарт в одном флаконе
Игровые автоматы – это удовольствие и азарт в одном флаконе »

Современный человек хочет не только много зарабатывать, но и...
Перепечатка материалов разрешается только с открытой для индексации ПС гиперссылкой на abzac.org