Суд зажадав знести ресторан «Корюшка» на Заячому

Суд зажадав знести ресторан «Корюшка» на Заячому Петроградський районний суд виніс рішення за позовом прокуратури про знесення ресторану «Корюшка» у Петропавлівській фортеці. Відомство вирішило, що павільйон був встановлений без погодження з КГИОП, а це порушує федеральне законодавство.

Музей же повідомляв, що на Заячому острові не вистачає точок громадського харчування і ресторан просто необхідний, як інфраструктура при проведенні заходів. Чию сторону в результаті прийняв суд, знає Олена Болдишева.

Олена Болдишева, кореспондент: «Долю ресторану Корюшка на Заячому острові вирішували більше п'яти годин. Ніякі доводи представників Музею історії Петербурга суддю Максимову не переконали. В результаті Петроградський районний суд ухвалив: ресторан від стін Петропавлівської фортеці потрібно прибрати».

Об'єкт дорогого громадського харчування привернув увагу прокуратури в минулому році. Ресторан був побудований в межах об'єкта культурної спадщини. Але керівництво музею своїх орендарів захищає: територія заячого острова не отримувала офіційно такий захисний статус.

Представники прокуратури: «Повинні бути вже якісь межі. Можна і на Палацовій площі побудувати скляне кафе. Теж вигідно. Буде потік людей, які захочуть там поїсти. Але все-таки вигляд міста треба теж враховувати. І дбати насамперед про це».

Музейники стверджують, що кордони скверів заячого острова, оголошені об'єктом культурної спадщини, КГИОП ще не затвердив. А все узгодження з Комітетом з тимчасового спорудження біля стін Петропавлівської фортеці були зроблені ще в 2013 році. Але комітет з охорони пам'ятників сьогодні поділяє позицію прокуратури і стверджує, що пакет документів для будівництва ресторану був неповним.

Степан Жамкочьян, представник Музею історії Петербурга: «Територія заячого острова ніколи такого статусу не мала і рішенням уряди не оголошувалася. Але сьогодні нам сказали, що в 2001 році оголосили сквери і окремий сквер ми зачепили. Яким чином? В якому обсязі? Тобто, ті позиції, які ляжуть в основу рішення, так і залишилися недоведеними».

Петропавловську фортецю щорічно відвідують понад 4 мільйони осіб. Не важко здогадатися: про прибутковість закладів громадського харчування в такому місці. Власники бізнесу - одна з найбільших ресторанних мереж в Петербурзі - має намір оскаржувати будь-який вердикт суду, крім вигідного для себе. Але досвід Петербурга останніх років у сфері управління міським майном показує, що історія престижного ресторану з видом на Ростральні колони і Ермітаж може закінчитися приїздом бульдозерів.


Последние новости в категории Россия
Василий Пискарев

Пискарев Василий Иванович родился в 1963 г. В 1984 году он получил диплом об успешном окончании юридического института имени Р.А. Рyденко в Свердловске. После...

На НТВ покажут 31 декабря уникальный розыгрыш лотереи Гослото

Впервые россияне смогут выиграть в лотерею 1 миллиард рублей, если приобретут билет  «Гослото «4 из 20». Оператор предоставил столь привлекательный шанс перед новогодними праздниками,...

Бизнесмен Талгат Байтазиев развеял слухи об уголовном расследовании

Экс-глава Молдавского металлургического завода (ММЗ) Талгат Байтазиев рассказал журналистами издания «Независимая газета» о своем бизнесе и отношении к слухам о его якобы уголовном преследовании...

Жители Подмосковья выразили недовольство девелопером Сергеем Бачиным

Девелоперская компания ГК "Агранта" предпринимателя Сергея Бачина оказалась в центре громкого скандала. Как оказалось, жители поселка "Павлово" Истринского района Московской области крайне недовольны деятельностью...

Новое

Можно ли купить аттестат за 9 классов?
Можно ли купить аттестат за 9 классов? »

Безусловно, учеба это важная составляющая нашей жизни. Она определяет...

Ировые автоматы бесплатно и без регистрации онлайн
Ировые автоматы бесплатно и без регистрации онлайн »

Казино Вулкан раздает подарки Так уж получилось, что человеку...

Стоит ли играть в азартные игры?
Стоит ли играть в азартные игры? »

Вопросом о целесообразности траты времени на азартные игры задаются...

Как приготовить полезную пищу?
Как приготовить полезную пищу? »

В мире столь стремительном и занятом редко находится время...

Играть в вулкан лягушка — получи бездепозитный бонус
Играть в вулкан лягушка — получи бездепозитный бонус »

Игровой клуб Вулкан – играть на деньги на виртуальном...
Перепечатка материалов разрешается только с открытой для индексации ПС гиперссылкой на abzac.org