Шість причин купити китайський телефон

П'ять причин купити китайський телефон З кожним днем в світі з'являються більш сучасні мобільні телефони та планшети. У зв'язку зі зростаючим попитом, виробники намагаються випускати все більш «наворочені» телефони за цілком доступними цінами.

Компанії, які вже завоювали своє місце на ринку мобільних гаджетів, намагаються впровадити все більш сучасні технології, а ті, хто тільки починає виробництво телефонів і планшетів, вчаться не допускати помилки іменитих брендів і не відставати від них у створенні мобільних гаджетів. Не останнє місце на ринку займають китайські телефони.

Звичайно, ті, які пропонують на сумнівних сайтах і в торгових точках по 300-600 гривень не заслуговують ніякої уваги, адже їх походження невідоме. А ось якісні телефони, зібрані на заводах, привертають все більше і більше споживачів. І це не дивно, адже смартфони, зібрані в Китаї, не поступаються за якістю найбільшим світовим компаніям виробникам.

В Україні купити китайський телефон можна в багатьох торговельних точках, їх можна замовити в різних Інтернет-магазинах. Якщо ви ще сумніваєтеся в тому, чи варто купувати китайські телефони, пропонуємо вам п'ять плюсів такої покупки.

Ціни на китайські телефони набагато нижче, ніж на гаджети, вироблені іменитими компаніями, адже купуючи телефон, вироблений гігантом мобільного ринку, ви платите чималу суму за бренд.

Китайські телефони містять масу корисних функцій і мають високу продуктивність. Наприклад, таким потужним процесором як у Jiayu g4s може похвалитися далеко не кожен ноутбук - частота 1,7 ГГц і вісім ядер! Оперативна пам'ять такого телефону - 2 Гб. Причому телефони, вироблені в Китаї, працюють, в основному, на популярній платформі Android, і ви завжди зможете закачати в свій телефон нові програми і ігри.

Роз'єми для навушників і зарядного пристрою в китайських телефонах стандартні, а тому, якщо трапиться поломка гарнітури або зарядного пристрою, ви завжди зможете його замінити.

У багатьох містах України працюють сервісні пункти з обслуговування моделей смартфонів, що випускаються в Китаї. Так що знайти майстерню, де вам поміняють прошивку або зроблять ремонт, не складе особливих труднощів.

Китайські телефони мають навіть такі функції, які відсутні в іменитих брендових моделях або з'являються в них набагато пізніше. Наприклад, саме в Китаї почали вперше випускати апарати на дві сім-карти.


Статьи по теме:

Последние новости в категории Наука и технологии
Смартфон Xiaomi – лучший выбор

Обилие китайских мобильных гаджетов способно впечатлить даже самого искушенного покупателя. Впрочем, это не мешает ему трезво оценивать характеристики рассматриваемых смартфонов, чтобы выбрать действительно ту...

Актуальные предложения веб-хостинга

Одним из свежих и актуальных предложений в области веб-хостинга стала аренда виртуального сервера, предоставляющая комплексный подход функций виртуального и выделенного сервера. Если вспомнить, что...

Готовая дипломная работа – просто и удобно

Тот, кто сталкивался с поиском работы, согласится, что сегодня найти хорошую и высокооплачиваемую работу без соответствующего образования – просто невозможно. У вас могут быть...

Отложенный постинг с SMMplanner

По мнению специалистов, количество пользователей популярной социальной платформы Инстаграм на данный момент насчитывает более 400 миллионов активных аккаунтов. При этом, эта цифра едва ли...

Новое

Играем ради удовольствия
Играем ради удовольствия »

Почему люди даже во взрослом возрасте ищут себе развлечения....

AIR ACADEMY — академія відеоблoгінгу для успішного бізнесу
AIR ACADEMY — академія відеоблoгінгу для успішного бізнесу »

На всесвітньовідомому сервері відеороликів YouTube можна знайти неймовірно велику...

Почему люди испокон веков играют в игры
Почему люди испокон веков играют в игры »

С течением времени происходит очень много значительных изменений в...

Как найти рабочее зеркало букмекерской конторы?
Как найти рабочее зеркало букмекерской конторы? »

Российское законодательство в сфере азартных игр и, в частности,...

Почему люди играют в азартные игры
Почему люди играют в азартные игры »

Если посмотреть в глубь веком то увидим что человечество...
Перепечатка материалов разрешается только с открытой для индексации ПС гиперссылкой на abzac.org