Чи вигідно купувати в Китаї?

Чи вигідно купувати в Китаї? Давно пішли в минуле темні часи, коли люди намагалися не афішувати, що у них в кишені китайський телефон, лише здалеку нагадує iPhone або Samsung. Якщо раніше китайський ринок що бурхливо розвивався змітав все на своєму шляху кількістю продукції, тепер китайські виробники гаджетів (і не тільки гаджетів) замислюються і про якість, і навіть оригінальність. Якщо заглянути на відомі в мережі форуми або в коментарі до оглядам, можна помітити, що пристрої з Піднебесної привертають до себе нітрохи не менше уваги, ніж продукти іменитих брендів. Для більшості людей популярність служить гарантом якості, але, на жаль, за ім'я треба доплачувати, і часом чимало. Саме це звертає людей в бік китайських смартфонів, які за якістю і характеристиками майже не поступаються, а коштують набагато менше. Знову ж таки, флагмани від Huawei, Xiaomi, Meizu, Cubot, One Plus, часом виглядають краще своїх іменитих конкурентів, яких часто збирають на тих же китайських заводах.

Китайські товари спочатку завоювали кількістю, а тепер і якістю, а багато підприємці самі ж скуповують продукцію Піднебесної, а потім виставляють її на прилавках магазинів в два, а то і в три рази дорожче. Ви ставите питанням чи вигідно купувати в Китаї? Можна однозначно відповісти: «Так, вигідно, але потрібно знати місця і категорії товарів, які вигідно купувати в піднебесній».

Безумовно, в Китаї купувати товар оптом вигідніше, тому дуже багато утворюють на основі даних покупок дрібний, середній і великий бізнес з різними грошовими вкладеннями і зовсім без вкладень. Доставка може бути взагалі безкоштовною, тобто її вартість включена в вартість товару. Сучасні технологічні рішення логістичних компаній дозволяють відстежити рух вашого товару замовленого в Китаї протягом всього часу доставки. Для прикладу, тут track-package.com.ua можна відстежити рух вашої посилки у різних перевізників, варто лише знати її трек-номер.

Що вигідно купувати в Китаї?

Оптові покупки в Піднебесній дозволяють заощадити ще більше, адже продавці завжди роблять якусь знижку на велике замовлення.

Що вигідно купувати оптом і в роздріб на китайських ресурсах:

Біжутерія
Годинник
Смартфони і техніка
Сумки та рюкзаки
Товари для спорту і туризму
Посуд
Меблі
Картини
Косметика

У Китаї також можна купити оптом якісні репліки відомих брендів – виробники пропонують копії взуття, одягу і аксесуарів іменитих дизайнерів, які практично неможливо відрізнити від оригінальних моделей. При цьому їх ціна на них приємно здивує.

Сервіси і портали для покупки товарів

Для того щоб купити товар дійсно вигідно, необхідно звернутися на китайський сайт, портал, або інтернет-магазин та замовити з нього безпосередньо, а не через посередників. Де вигідно купувати оптом і в роздріб:

AliExpress
Aurabuy
BuySku
ChinaBuye
FocalPrice
Taobao
TomTop

Як бачите, зробити покупку в Китаї не тільки вигідно, але й зручно - для цього вам навіть не доведеться виходити з квартири. Товари з Піднебесної мають оптимальне співвідношення ціни та якості, що не може не радувати. Зробити замовлення буде правильним рішенням як для роздрібного, так і для оптового покупця.
Последние новости в категории Общество
Удивительный мир азарта

Не секрет, что у каждого азартного игрока есть свои азартные слоты-фавориты, которые приносят ему удачу и запускает которые он чаще всего. Однако, как новичку...

Наблюдатели догадались, зачем Михалкову Театр киноактера

Пятилетняя экспансия режиссера Никиты Михалкова в Московский театр киноактера закончилась абсолютным успехом – из арендатора помещений в этом театре он превратился в его художественного...

Варочная панель для кухни

Многие отечественные хозяйки модернизируют свои кухни и приобретают для них всевозможные кухонные гадежты. Целью последних является облегчить процесс приготовления пищи, сделать его более быстрым...

Уютное место для азартной игры

Мечтаете провести несколько часов в уютном местечке, не выходя из дома? Что же, ваши требования, хотя и похожи на сложную задку, разгадать которую не...

Новое

Удивительный мир азарта
Удивительный мир азарта »

Не секрет, что у каждого азартного игрока есть свои...

Наблюдатели догадались, зачем Михалкову Театр киноактера
Наблюдатели догадались, зачем Михалкову Театр киноактера »

Пятилетняя экспансия режиссера Никиты Михалкова в Московский театр киноактера...

Варочная панель для кухни
Варочная панель для кухни »

Многие отечественные хозяйки модернизируют свои кухни и приобретают для...

Уютное место для азартной игры
Уютное место для азартной игры »

Мечтаете провести несколько часов в уютном местечке, не выходя...

Игра на деньги в автоматы Вулкан
Игра на деньги в автоматы Вулкан »

Желаете поправить материальное положение, но не знаете, как это...

загрузка...
Перепечатка материалов разрешается только с открытой для индексации ПС гиперссылкой на abzac.org