Чи вигідно купувати в Китаї?

Чи вигідно купувати в Китаї? Давно пішли в минуле темні часи, коли люди намагалися не афішувати, що у них в кишені китайський телефон, лише здалеку нагадує iPhone або Samsung. Якщо раніше китайський ринок що бурхливо розвивався змітав все на своєму шляху кількістю продукції, тепер китайські виробники гаджетів (і не тільки гаджетів) замислюються і про якість, і навіть оригінальність. Якщо заглянути на відомі в мережі форуми або в коментарі до оглядам, можна помітити, що пристрої з Піднебесної привертають до себе нітрохи не менше уваги, ніж продукти іменитих брендів. Для більшості людей популярність служить гарантом якості, але, на жаль, за ім'я треба доплачувати, і часом чимало. Саме це звертає людей в бік китайських смартфонів, які за якістю і характеристиками майже не поступаються, а коштують набагато менше. Знову ж таки, флагмани від Huawei, Xiaomi, Meizu, Cubot, One Plus, часом виглядають краще своїх іменитих конкурентів, яких часто збирають на тих же китайських заводах.

Китайські товари спочатку завоювали кількістю, а тепер і якістю, а багато підприємці самі ж скуповують продукцію Піднебесної, а потім виставляють її на прилавках магазинів в два, а то і в три рази дорожче. Ви ставите питанням чи вигідно купувати в Китаї? Можна однозначно відповісти: «Так, вигідно, але потрібно знати місця і категорії товарів, які вигідно купувати в піднебесній».

Безумовно, в Китаї купувати товар оптом вигідніше, тому дуже багато утворюють на основі даних покупок дрібний, середній і великий бізнес з різними грошовими вкладеннями і зовсім без вкладень. Доставка може бути взагалі безкоштовною, тобто її вартість включена в вартість товару. Сучасні технологічні рішення логістичних компаній дозволяють відстежити рух вашого товару замовленого в Китаї протягом всього часу доставки. Для прикладу, тут track-package.com.ua можна відстежити рух вашої посилки у різних перевізників, варто лише знати її трек-номер.

Що вигідно купувати в Китаї?

Оптові покупки в Піднебесній дозволяють заощадити ще більше, адже продавці завжди роблять якусь знижку на велике замовлення.

Що вигідно купувати оптом і в роздріб на китайських ресурсах:

Біжутерія
Годинник
Смартфони і техніка
Сумки та рюкзаки
Товари для спорту і туризму
Посуд
Меблі
Картини
Косметика

У Китаї також можна купити оптом якісні репліки відомих брендів – виробники пропонують копії взуття, одягу і аксесуарів іменитих дизайнерів, які практично неможливо відрізнити від оригінальних моделей. При цьому їх ціна на них приємно здивує.

Сервіси і портали для покупки товарів

Для того щоб купити товар дійсно вигідно, необхідно звернутися на китайський сайт, портал, або інтернет-магазин та замовити з нього безпосередньо, а не через посередників. Де вигідно купувати оптом і в роздріб:

AliExpress
Aurabuy
BuySku
ChinaBuye
FocalPrice
Taobao
TomTop

Як бачите, зробити покупку в Китаї не тільки вигідно, але й зручно - для цього вам навіть не доведеться виходити з квартири. Товари з Піднебесної мають оптимальне співвідношення ціни та якості, що не може не радувати. Зробити замовлення буде правильним рішенням як для роздрібного, так і для оптового покупця.


Последние новости в категории Общество
Играем ради удовольствия

Почему люди даже во взрослом возрасте ищут себе развлечения. Кто в чем, и теоретически это и не является принципиальным вопросом. Ответ относительно просто и...

Почему люди испокон веков играют в игры

С течением времени происходит очень много значительных изменений в способе жизни, устоев и мировоззрений. Но можно утверждать, что неизменным остается желание человека проводить время...

Почему люди играют в азартные игры

Если посмотреть в глубь веком то увидим что человечество с момента своего зарождения придумывало совершенно разные способы для развлечений. После рождения ребенок познает мир...

Необыкновенное офисное пространство

В последнее время очень актуальной становится тема превращать обычные и унылые офисные помещения в интересные и многофункциональные рабочие зоны. Идей для интерьера офиса можно...

Новое

Играем ради удовольствия
Играем ради удовольствия »

Почему люди даже во взрослом возрасте ищут себе развлечения....

AIR ACADEMY — академія відеоблoгінгу для успішного бізнесу
AIR ACADEMY — академія відеоблoгінгу для успішного бізнесу »

На всесвітньовідомому сервері відеороликів YouTube можна знайти неймовірно велику...

Почему люди испокон веков играют в игры
Почему люди испокон веков играют в игры »

С течением времени происходит очень много значительных изменений в...

Как найти рабочее зеркало букмекерской конторы?
Как найти рабочее зеркало букмекерской конторы? »

Российское законодательство в сфере азартных игр и, в частности,...

Почему люди играют в азартные игры
Почему люди играют в азартные игры »

Если посмотреть в глубь веком то увидим что человечество...
Перепечатка материалов разрешается только с открытой для индексации ПС гиперссылкой на abzac.org