Чи вигідно купувати в Китаї?

Чи вигідно купувати в Китаї? Давно пішли в минуле темні часи, коли люди намагалися не афішувати, що у них в кишені китайський телефон, лише здалеку нагадує iPhone або Samsung. Якщо раніше китайський ринок що бурхливо розвивався змітав все на своєму шляху кількістю продукції, тепер китайські виробники гаджетів (і не тільки гаджетів) замислюються і про якість, і навіть оригінальність. Якщо заглянути на відомі в мережі форуми або в коментарі до оглядам, можна помітити, що пристрої з Піднебесної привертають до себе нітрохи не менше уваги, ніж продукти іменитих брендів. Для більшості людей популярність служить гарантом якості, але, на жаль, за ім'я треба доплачувати, і часом чимало. Саме це звертає людей в бік китайських смартфонів, які за якістю і характеристиками майже не поступаються, а коштують набагато менше. Знову ж таки, флагмани від Huawei, Xiaomi, Meizu, Cubot, One Plus, часом виглядають краще своїх іменитих конкурентів, яких часто збирають на тих же китайських заводах.

Китайські товари спочатку завоювали кількістю, а тепер і якістю, а багато підприємці самі ж скуповують продукцію Піднебесної, а потім виставляють її на прилавках магазинів в два, а то і в три рази дорожче. Ви ставите питанням чи вигідно купувати в Китаї? Можна однозначно відповісти: «Так, вигідно, але потрібно знати місця і категорії товарів, які вигідно купувати в піднебесній».

Безумовно, в Китаї купувати товар оптом вигідніше, тому дуже багато утворюють на основі даних покупок дрібний, середній і великий бізнес з різними грошовими вкладеннями і зовсім без вкладень. Доставка може бути взагалі безкоштовною, тобто її вартість включена в вартість товару. Сучасні технологічні рішення логістичних компаній дозволяють відстежити рух вашого товару замовленого в Китаї протягом всього часу доставки. Для прикладу, тут track-package.com.ua можна відстежити рух вашої посилки у різних перевізників, варто лише знати її трек-номер.

Що вигідно купувати в Китаї?

Оптові покупки в Піднебесній дозволяють заощадити ще більше, адже продавці завжди роблять якусь знижку на велике замовлення.

Що вигідно купувати оптом і в роздріб на китайських ресурсах:

Біжутерія
Годинник
Смартфони і техніка
Сумки та рюкзаки
Товари для спорту і туризму
Посуд
Меблі
Картини
Косметика

У Китаї також можна купити оптом якісні репліки відомих брендів – виробники пропонують копії взуття, одягу і аксесуарів іменитих дизайнерів, які практично неможливо відрізнити від оригінальних моделей. При цьому їх ціна на них приємно здивує.

Сервіси і портали для покупки товарів

Для того щоб купити товар дійсно вигідно, необхідно звернутися на китайський сайт, портал, або інтернет-магазин та замовити з нього безпосередньо, а не через посередників. Де вигідно купувати оптом і в роздріб:

AliExpress
Aurabuy
BuySku
ChinaBuye
FocalPrice
Taobao
TomTop

Як бачите, зробити покупку в Китаї не тільки вигідно, але й зручно - для цього вам навіть не доведеться виходити з квартири. Товари з Піднебесної мають оптимальне співвідношення ціни та якості, що не може не радувати. Зробити замовлення буде правильним рішенням як для роздрібного, так і для оптового покупця.


Последние новости в категории Общество
Стоит ли играть в азартные игры?

Вопросом о целесообразности траты времени на азартные игры задаются множество людей. Большая часть из них считает, что это пустая трата времени, потому как сегодня...

Как приготовить полезную пищу?

В мире столь стремительном и занятом редко находится время для поддержания здоровья. И это, пожалуй, огромнейшая ошибка современных людей, ведь ничто не заменит им...

Выбираем мебель для офиса

Громоздкая монументальная тяжелая мебель, которую невозможно сдвинуть с места, уже не в моде. Это вчерашний день. Сегодня популярностью и спросом пользуются легкие, функциональные, практичные...

Зачем вам кардиограф в доме?

Заболевания сердечно-сосудистой системы – бич настоящего времени. Поэтому, количество «сердечников» и тех, у кого проблемы с сердцем, давлением, неуклонно растёт. При этом, состояние организма...

Новое

Стоит ли играть в азартные игры?
Стоит ли играть в азартные игры? »

Вопросом о целесообразности траты времени на азартные игры задаются...

Как приготовить полезную пищу?
Как приготовить полезную пищу? »

В мире столь стремительном и занятом редко находится время...

Играть в вулкан лягушка — получи бездепозитный бонус
Играть в вулкан лягушка — получи бездепозитный бонус »

Игровой клуб Вулкан – играть на деньги на виртуальном...

Выбираем мебель для офиса
Выбираем мебель для офиса »

Громоздкая монументальная тяжелая мебель, которую невозможно сдвинуть с места,...

Зачем вам кардиограф в доме?
Зачем вам кардиограф в доме? »

Заболевания сердечно-сосудистой системы – бич настоящего времени. Поэтому, количество...
Перепечатка материалов разрешается только с открытой для индексации ПС гиперссылкой на abzac.org