Пластика тіла: можливості сучасної хірургії безмежні

Пластика тіла Пластика тіла є професійним способом виправити недоліки фігури і досягти ідеальних форм. Вона може допомогти в тих випадках, коли виявилися марними інші методи, від різних дієт до нескінченних походів по тренажерним залам і басейнах. На сьогоднішній день в цій галузі існує декілька головних методик, але можливості пластичної хірургії стрімко ростуть.

Історія пластики тіла

Перші докази проведення пластичних операцій, знайдені археологами на розкопках в Стародавньому Китаї, Стародавньому Єгипті та Античній Греції, відносяться до 14 століття до нашої ери. Це були записи про ринопластику (корекції форми носа), зроблені на кістках. До пластиці тіла наші предки приступили значно пізніше - найраніші згадки про неї датовані 1 століттям від Різдва Христового (давньоримський письменник і політичний діяч Пліній-молодший описував ліпосакцію).

Спочатку пластичні операції виконувалися тільки представникам сильної статі, і то не для краси, а строго за медичними показаннями. Естетична хірургія бере свій початок в епосі Просвітництва. У 1847 році вчені винайшли анестезію, а з 1867-го в лікуванні пацієнтів почали застосовувати знезаражувальні речовини антисептики.

Починаючи з першої половини 20 століття, основними пацієнтками пластичних хірургів стають жінки. Шалену популярність набувають дві операції - збільшення грудей і ліпосакція (які затребувані і до цього дня).

За даними опитувань, більше 70% жінок незадоволені бюстом, що дістався їм від природи. Мамопластика є комплексом пластичних операцій, які полягають в зміні форми і (або) зміну розміру молочної залози, її збільшенні або зменшенні.

Розрізняють декілька видів мамопластики:
збільшення грудей - нарощування обсягу і корекція форми шляхом імплантації ендопротезів.
редукційна мамопластика - зменшення пишного бюста методом висічення зайвої шкіри і тканини з перенесенням соска.
мастопексія - підйом молочної залози вгору, надання їй правильної форми з корекцією, ареоли навколо соска - за бажанням пацієнтки.
мастектомія - повне видалення молочних залоз.
реконструкційних мамопластика - пластика грудей після її видалення, яка може проводитися спільно з мастектомію або через деякий час після відсікання бюста.

Підтяжка живота ні в якому разі не повинна розглядатися як методика зниження ваги. Вона рекомендується в цілому струнким пацієнтам з великими надлишками нееластичної шкіри (зосередженої як вище, так і нижче пупка) і «розтягнутими» м'язами живота.

Види абдомінопластики:
класична - використовується при значних надлишках шкіри по всій площині живота.
міні-підтяжка живота - при надлишках шкіри і м'яких тканин нижче пупка.
дермоліпопластіка - показанням для неї є надлишки шкіри і м'яких тканин живота, розташовані переважно нижче пупка у неповних пацієнтів.

Ліпосакція є ефективним засобом моделювання контурів тіла. Ця процедура допомагає позбутися від ділянок непропорційних відкладень жиру на животі, попереку і стегнах, впоратися з якими не під силу ні дієт, ні регулярним фізичним вправам. Розрізняють суху і вологу ліпосакцію, в залежності від способу обробки жирової тканини. Крім того, ліпосакція буває вакумною, ультразвуковою і електронною. При вакуумній ліпосакції жир руйнується механічно. При ультразвуковій ліпосакції - жир під впливом ультразвуку перетворюється у суспензію, а потім виводиться. При електронній ліпосакції жир розріджується електричним полем і потім також виводиться через тонкі канюлі.

Ліпофілінг - це пластика власним жиром, що дозволяє повернути шкірі пружність, прибрати зморшки і складки, виправити тонкі гомілки і невиразні сідниці. При ліпофілінгу з області живота здійснюється забір жирової тканини. Після обробки жирові клітини вводяться спеціальною голкою в ті ділянки тіла, які вимагають корекції. Ця операція може поєднуватися з іншими - ліпосакції, підтяжкою тканин обличчя і шиї.

Круропластіка. Ця операція виправляє природну худобу, кривизну і нерівність ніг в зоні гомілок. Останнім часом круропластіка затребувана і у чоловіків. Заради красивої фігури вони охоче імплантують собі імплантати. У клініці пластичного хірурга Бурова вам запропонують практично всі види пластичних операцій на високому професійному рівні, включаючи й куропластику. Дізнатись особливості такого виду операцій можна на сторінці http://burov.com.ua/plastika-goleney-beder-yagodits.

Подовження ніг. Одна з найскладніших пластичних операцій. На відновлення після хірургічного втручання пацієнтові потрібно, в середньому, від 6 до 12 місяців. Процедура дозволяє збільшити нижні кінцівки на 6-7см.

Ліфтинг колін. Справжній вік людини можна дізнатися по її колінам. В'яла шкіра - явна ознака старіння, тому, дбаючи про красу тіла, забувати про пластику цієї зони ніяк не можна.

Ліпосація кісточок. Власниці масивних щиколоток охоче звертаються за допомогою до пластичних хірургів.

Корекція пальців ніг. У клініках пластичної хірургії любительок каблуків позбавляють від наростів, викликаних частим носінням незручного взуття, і навіть прибирають «зайву» довжину пальців (надріз робиться середньої фаланги, завдяки чому нігтьова пластина не пошкоджується).

ПЛАСТИКА СТЕГОН. Вона може вирішити відразу два завдання: прибрати жирові складки і повернути колишні контури м'яких тканин нижче спини. Пластика стегон включає в себе зменшення обсягів з видаленням зайвих складок і підтяжку. При підтяжки стегон застосовуються хірургічне втручання і ліпопластіка. Якщо поряд з відкладеннями жиру, шкіра на стегнах зморшкувата і в'яла, без підтяжки і висічення надлишків шкіри не вдається обійтися.

ПЛАСТИКА СІДНИЦЬ. Найрадикальніший спосіб вирішення проблеми плоских сідниць - це Глютеопластіка з використанням спеціальних сідничних імплантатів. Іншим методом пересадка жирової тканини, покращує форму сідниць.

Підтяжка сідниць. Метою цієї операції є усунення провисання тканин в нижній частині сідниць і надання їм більш округлого контуру.


Последние новости в категории Здоровье
Разрушительное действие алкоголизма на общество

Пример развитых экономически европейских стран демонстрирует популярность ведения здорового образа жизни и отказа от вредных привычек, и в том числе от употребления спиртных напитков....

Купуємо медичне обладнання

Коли раптом хтось із рідних захворює на тяжку недугу або просто стає немічним по старості, всій родині доводиться заново переглянути свої звички, бюджет, ставлення...

Курс лечения зубов в Киеве по методике «зубы за один день»

Давайте будем честными - простой зубной протез никогда не заменит настоящих зубов. До настоящего времени единственной реальной альтернативой съемным протезам было традиционное лечение имплантатов....

5 фактов о раке шейки матки, которые должны знать все

Рак шейки матки находится на 4 месте среди всех видов онкологии у женщин по уровню смертности. Узнайте, что должна знать каждая женщина о раке...

Новое

Обязательно стоит попробовать игровые автоматы онлайн бесплатно
Обязательно стоит попробовать игровые автоматы онлайн бесплатно »

Чем больше человек видел в своей жизни, тем более...

Что делать, если утеряны ключи от автомобиля
Что делать, если утеряны ключи от автомобиля »

Владельца машин подстерегает довольно большое количество неожиданных моментов, которые...

Разрушительное действие алкоголизма на общество
Разрушительное действие алкоголизма на общество »

Пример развитых экономически европейских стран демонстрирует популярность ведения здорового...

Посещение магазинов Sex shop укрепляет отношения партнеров
Посещение магазинов Sex shop укрепляет отношения партнеров »

На сегодня статистика расставания влюбленных пар свидетельствует о крайне...

Игровые автоматы – это удовольствие и азарт в одном флаконе
Игровые автоматы – это удовольствие и азарт в одном флаконе »

Современный человек хочет не только много зарабатывать, но и...
Перепечатка материалов разрешается только с открытой для индексации ПС гиперссылкой на abzac.org