Мастодинон — кращий засіб від розладів гормональної природи у жінок

Наш настрій, здоров’я, емоції — кожен біологічний процес в організмі регулюється гормонами. Тому, коли з якоїсь причини порушується їх вироблення, це може привести до серйозних наслідків.

Гормональний дисбаланс — проблема, з якою стикаються багато сучасних жінки. Він провокує розвиток мастопатії, появи ущільнень, хворобливих відчуттів в молочних залозах, розлад менструального циклу. Найчастіше для корекції збоїв в роботі жіночого організму доктора віддають перевагу призначенні гормональних препаратів, але до їх вибору потрібно підходити з особливою обережністю, так як вони складаються з синтетичних гормонів, у яких достатнього багато побічних ефектів. Одним з найбільш поширених і неприємних для жінок наслідків їх прийому є порушення обміну речовин і набір ваги. Крім того, слабшає імунна система, з’являються проблеми зі шкірою, артеріальним тиском, травленням. Виходячи з цього, гормональна терапія використовується тільки в разі крайньої необхідності.

Що ж робити представницям прекрасної статі, — миритися з нестабільним циклом і терпіти неприємні відчуття? Звичайно, ні, адже існує препарат, який м’яко регулює вироблення гормонів, коригує гормональний фон, а заодно і сприяє нормалізації обміну речовин, має заспокійливий ефект, нейтралізує неприємні прояви ПМС. Відсутні ризики, побічні ефекти і що, важливо, практично немає протипоказань, так як він виготовляється з рослинної сировини і містить тільки натуральні компоненти. Це мастодинон, який виробляється в Німеччині компанією Біонорика.

Уже понад два десятиліття маммологи і гінекологи заслужено рекомендують мастодинон як препарат №1 для лікування болю в грудях, ПМС і мастопатії. Його приймають жінки в 26 країнах світу.

  Переваги препарату Мастодинон

Фахівці відзначають, що у препарату є цілий ряд переваг:

 • Мастодинон є комплексним рослинним препаратом, підходить для тривалого лікування, без ризику шкідливих наслідків;
 • натуральний склад виключає побічні ефекти, характерні для гормональних препаратів;
 • Мастодинон можна використовувати для комплексної терапії в поєднанні з іншими препаратами.
 • Екстракти рослин, які входять до складу препарату, природним чином включаються в процеси, що протікають в організмі, в тому числі в роботу гормональної системи.

  Склад препарату Мастодинон

  Склад препарату повністю натуральний. Багато рослин, з яких складається Мастодинон, використовували для жіночого здоров’я ще в глибоку давнину. Сучасні дослідження дозволили збалансувати вміст активних компонентів так, щоб вони доповнювали і підсилювали дію один одного, а прогресивні технології забезпечують максимальне вилучення корисних речовин з рослин.

  Мастодинон — кращий вибір сучасної жінки

  Все частіше замість синтетичних препаратів лікарі призначають натуральні, рослинні, які діють більш м’яко і без побічних ефектів.

  Саме до таких препаратів відноситься Мастодинон, — безпечний і ефективний засіб від мастопатії та інших розладів гормональної природи у жінок. Завдяки збалансованому складу натуральних компонентів він надає комплексну дію і допомагає впоратися з цілим рядом проблем.

  Добавить комментарий