У Києві відкрили пам’ятник на згадку про загиблого журналіста Павла Шеремета

Автомобіль, в якому він їхав, підірвали в 2016 році.

У Києві вранці 20 липня відкрили пам’ятник неподалік від місця вбивства українського журналіста Павла Шеремета. Меморіал відкрили рівно через 4 роки після його смерті. Меморіал встановили напередодні, а в понеділок з нього зняли накидку і представили публіці. Пам’ятний знак встановили на вулиці Івана Франка — недалеко від будинку, де жив і загинув Шеремет.

Монумент створив відомий український скульптор Назар Білик. Пам’ятник виглядає, немов зім’ятий білий аркуш паперу або фоліант. На ньому лише кілька рядків. Посередині — ім’я та прізвище загиблого. А внизу праворуч — підпис: «На цьому місці 20 липня 2016 загинув журналіст».

На відкритті були присутні близькі і колеги покійного співробітника «Української правди».

Справа Шеремета
У липні 2016 року в центрі Києва вибухнув автомобіль, в якому їхав відомий журналіст Павло Шеремет. 12 грудня 2019 року на брифінгу, де були присутні в тому числі президент Володимир Зеленський, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і тодішній генпрокурор Руслан Рябошапка, керівництво МВС назвали імена п’ятьох підозрюваних: атошніка і рок-музиканта Андрія Антоненко, медика і волонтера Юлії «Лисиці» Кузьминки , медсестри 25-ї бригади Яни Дугар, подружжя Владислава «Бучі» і Інни «Пуми» Грищенко, а також атошніка Івана «пістолет» Вакуленко.
Підозра Оголошено трьом з п’яти фігурантів: Дугар, Антоненко і Кузьменко.
За версією слідства, Антоненко допомагав Кузьменко закладами вибухівку під автомобіль Шеремета.

Добавить комментарий