Коли необхідно звертатись до лікаря- кардіолога

Наше серце — це справжній шедевр природи, має величезний потенціал. Но, на жаль, частіше за все відбувається так, що ми, самі того не знаючи і не помічаючи, створюємо нашому серцю нестерпні умови. Постійні стреси, куріння, прийом алкоголю, малорухливий спосіб життя, зайва вага часто виявляються непосильними для серця. Наше серце створено для активної і довгого життя, і ми повинні навчитися берегти його. Коли серце захворює, просто життєво необхідна допомога кращого кваліфікованого лікаря-кардіолога. Кардіологія — це одне з найважливіших напрямків в медицині, яке займається питаннями профілактики і лікування захворювань серця і судин. Кардіолог — лікар, який спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні хвороб серця.

Лікар-кардіолог на первинній консультації докладно розпитає Вас про існуючі проблеми з самопочуттям і проведе повний лікарський огляд.
На первинній консультації кардіолог позначає попередній діагноз і визначає обсяг необхідної додаткової діагностики. При деяких гострих захворюваннях почати лікування потрібно без зволікань. Лікар-кардіолог призначить препарати для стабілізації стану до отримання результатів обстеження. У Львові дізнатись про прийом та записатись до лікарі-кардіолога можна на сторінці https://medialt.clinic/consultation/kardiolog.

Також лікар-кардіолог визначить необхідність екстреної або планової госпіталізації.

За результатами обстеження буде потрібно повторна консультація кардіолога. Лікар-кардіолог проаналізує результати Ваших досліджень, проведе повторний лікарський огляд, оцінить динаміку Вашого стану і встановить остаточний клінічний діагноз. На повторної консультації кардіолог виробить для Вас оптимальну схему лікування, пояснить, як правильно контролювати Ваш стан, що робити в разі виникнення тих чи інших симптомів.

Якщо у Вас заболіло серце, то не варто легковажно до цього ставитися — негайно зверніться до лікаря-кардіолога за консультацією, щоб з’ясувати ступінь серйозності ситуації. Лікар-кардіолог, один з кращих фахівців Москви, призначить Вам лікування в залежності від встановленого діагнозу.

Можливо, що курсу мануальної терапії, призначеної кардіологом, буде цілком достатньо, щоб позбавити Вас від болю в серці.

А можливо і те, що єдиним порятунком для Вас буде хірургічна операція, направлена на пластику судин або створення обхідного шляху для кровотоку.

відвідування кардіолога в клініці включає в себе огляд пацієнта, зняття в клініці електрокардіограми, ультразвукове дослідження стану серцевого м’яза (ЕХО-КГ). Для того щоб здійснити функціональні дослідження лікар має спеціальними портативними апаратами, які позбавляють пацієнта від необхідності звертатися за обстеженням в медичний заклад.

Отримавши результати ЕКГ або УЗД, лікар тут же розшифрує їх і доступною мовою пояснить пацієнту про наявні порушення в діяльності серцево-судинної системи. За підсумками діагностики хворому буде видано письмовий висновок кардіолога, призначено оптимальне лікування, що включає медикаментозну підтримку організму і фізіолікування, і дані рекомендації з підтримки здоров’я.

Звернення до кардіолога

При необхідності наш фахівець призначить лабораторні аналізи, рентгенографічне обстеження, консультацію інших лікарів або обстеження в умовах стаціонару. Обстеження у інших фахівців може знадобитися, якщо фахівець підозрює, що біль в області серця викликана неврологічними патологіями, здатними давати ті ж симптоми, що і захворювання серцево-судинної системи.
До найбільш яскравим симптомів кардіологічних захворювань можна віднести біль в області серця і за грудиною, що віддає в лівий бік або ліву руку, підвищений артеріальний тиск, задишка навіть при невеликих фізичних зусиллях, брак повітря в стані спокою, посилене серцебиття, аритмію, набряки нижніх кінцівок.
Кожен з перерахованих ознак повинен стати підставою для того, щоб запідозрити порушення в роботі серця.

Добавить комментарий