Коли переходити на корм для літніх собак?

Ваш собака може виглядати активним, бадьорим, життєрадісним, але, за віком він вважається літнім собакою. Починаючи з 7 років і раніше, якщо це собака великої породи, дієтичні потреби тварини почнуть змінюватися. Це слушний час, щоб почати думати про перехід на дієту для літніх собак.

Чи потрібний корм для собак похилого віку?

У міру старіння собак їх тіла змінюються по-різному. Літні вихованці, як правило, рухаються трохи повільніше і не так фізично активні, як молоді особини. Поряд з рухливістю вони схильні до втрати маси тіла. Приблизно у віці 8 років у них починають проявлятися ознаки зниження когнітивних функцій; стан, що називається синдромом когнітивної дисфункції собак. Вони також можуть відчувати зниження своїх почуттів, у тому числі смаку та нюху. З цих причин літнім собакам може бути корисною спеціалізована харчова підтримка.

Чим годувати літніх собак?

Якісний корм, розроблений для літніх собак, може підтримати вашого улюбленця кількома важливими способами. Ось на що слід звернути увагу при покупці корму для собак похилого віку:

  • Вищий рівень білка (ніж у кормі для дорослих собак), що допомагає підтримувати суху м’язову масу.
  • Низький рівень жиру сприяє підтримці здорової ваги, особливо якщо ваш собака стає менш активним.
  • Омега-жирні кислоти та глюкозамін допомагають забезпечувати рухливість та здоров’я суглобів.
  • Антиоксиданти незамінні для здорової імунної системи.
  • Покращені рослинні олії (наприклад, кокосова олія) допомагають підвищити гостроту розуму.
  • Відмінний смак сприяє продовженню здорового харчування.
  • Для покращення активності, підтримки хорошого тонусу, відмінного настрою вихованця, вітаміни, мінерали, мікроелементи повинні обов’язково бути присутніми у раціоні літніх собак.
  • Існують корми для літніх собак, до складу яких входять такі добавки, як глюкозамін та хондроїтин, для забезпечення додаткової підтримки та зміцнення здорових суглобів.

Купити сухий корм для літнього собаки у зоомагазині «Петслайк»?

Якщо ви шукаєте кращі якісні корми для літніх собак або розглядаєте можливість додавання будь-яких додаткових добавок до їх раціону, спочатку порадьтеся з ветеринаром, щоб переконатися, що ви робите правильний вибір для здоров’я вашого улюбленця.

Кращий корм для літнього собаки https://petslike.net/category/korm-dlia-litnikh-sobak — це той, який забезпечує його збалансованим, корисним харчуванням, необхідним для здорового, активного та щасливого життя в старості. Поряд зі смаком і текстурою для задоволення, якого вони хочуть і заслуговують при кожному прийомі їжі.

Інтернет-магазин «Petslike» пропонує широкий асортимент якісних сертифікованих кормів для літніх собак за демократичними цінами від вітчизняних і зарубіжних брендів.

Найкраще те, що ви можете налаштувати суміш для вашого собаки, щоб задовольнити її унікальні життєві потреби. З професійною підтримкою наших фахівців з обслуговування клієнтів та спеціалістів — ветеринарів, дієтологів, ви можете допомогти своєму собаці жити найкращим життям протягом усього його собачого віку.

Добавить комментарий