Де краще купити квартиру в Києві або передмісті?

Де краще купити квартиру в Києві або передмісті?

У нерухомості в столиці і передмісті є свої переваги і недоліки

Ви хочете купити квартиру від забудовника, але не знаєте, де найкраще це зробити — в Києві або передмісті. У кожного з них є своє плюси і мінуси. Столиця виграє завдяки розвиненій інфраструктурі, а передмістя — завдяки доступній ціні. Далі ми більш детально розглянемо переваги і недоліки покупки житла в місті і передмісті.

Де краще купити квартиру в Києві або передмісті?

Переваги Києва

Багато хто вважає, що квартира в столиці ознака високого статусу і заможності. Ще одна перевага в тому, що їхати на роботу і з роботи набагато простіше. Не варто також забувати і про близькість історичних місць, парків, скверів, доглянутих пляжів, різних закладів, а також розвинену інфраструктуру. Також, що актуально для сімей з дітьми, в столиці набагато легше прилаштувати дитину в школу або дитячий сад, та й добиратися їй до навчального закладу буде набагато простіше, так як школа є практично в кожному районі. Можна також виділити той факт, що покупка житла в столиці прекрасна можливість пасивного доходу. Оренда житла в Києві досить дорога, тому маючи таку нерухомість ви можете вигідно здавати.
Але є і свої недоліки. Перш за все це висока вартість квартир. Другий недолік криється в перевантаженості автомобільним трафіком. Багато жителів Києва проводять чимало часу в міських пробках, а на метро далеко не скрізь можна дістатися. Не варто забувати і про такий недолік як висока щільність забудови. Через це втрачається привабливий вигляд столиці, і іноді з вікна видно не Дніпро, а стіну сусіднього будинку. Крім того, через щільність забудов будуть знищуватися сквери і зелені насадження, а це псує зовнішній вигляд міста і шкодить здоров’ю.

Переваги квартири в передмісті

Комфортна поверховість. Якщо ви купуєте квартиру в передмісті, поверховість буде не більше 6-10, в той час як в місті пропонують багатоповерхівки. А низькі будиночки вважаються елітними і нерухомість в них коштує дорожче. Квартири в передмісті це прекрасне поєднання ціни та якості. Ви без проблем зможете знайти споруди, які з архітектури не поступаються столичним, а ціни на них куди нижче. Чималою популярністю користуються житлові комплекси на відстані 5-10 кілометрів від столиці. Ви без проблем доїдете до міста. Ще один незаперечний плюс придбання нерухомості за межами міста близькість річок, озер, лісів і тому подібних природних об’єктів. При таких умовах ви зможете відпочивати і насолоджуватися близькістю до природи. Сучасні будинки відрізняються застосуванням сучасних технологій в будівництві. Сюди варто віднести і енергозберігаючі технології, і оригінальне функціональне планування, якісні будівельні матеріали тощо. Крім того, не варто забувати про комфорт проживання. Мається на увазі розвинена інфраструктура: магазини, зони відпочинку, спортивні майданчики тощо. Ще одна перевага передмістя — воно досить швидко розвивається. Перш за все це пов’язано з можливістю реалізацією різних проектів, так як щільність забудови в рази менше ніж в столиці. Якщо ви купуєте квартиру в передмісті велика ймовірність, що поруч побудують новий магазин, розважальний центр тощо. По-друге, земля в передмісті коштує набагато дешевше, ніж в столиці, тому проблем зі зведенням нових споруд не виникає. Останнім часом нерідко будуються квартали, де одночасно зводяться житлові будинки, магазини і школи.

Як бачите, у нерухомості в столиці і передмісті є свої переваги і недоліки. Ми представили їх перелік, і тепер кожен бажаючий може вибрати, де йому купувати квартиру.