Офіс президента назвав дату і місце зустрічі Зеленського та Трампа

Перша зустріч Володимира Зеленського і президента США Дональда Трампа відбудеться у Нью-Йорку під час 74-ї сесії Генасамблеї ООН, яка пройде 23-26 вересня.

Про це повідомив Офіс Президента України.

«У Нью-Йорку Глава держави проведе низку двосторонніх зустрічей з лідерами іноземних країн, зокрема з Президентом США Дональдом Трампом»

— Офіс Президента України

Також Зеленський виступить з промовою на загальних дебатах сесії Генасамблеї ООН і візьме участь у саміті щодо Цілей сталого розвитку. Крім того, у ході візиту, президент України зустрінеться з лідерами української громади США, главами єврейських організацій і представниками ділових кіл.

Раніше джерела назвали теми зустрічі Трампа і Зеленського та вказали дату – 25 вересня у Нью-Йорку під час 74-ої сесії Генеральної асамблеї ООН. Запланована тривалість переговорів Зеленського і Трампа – 45 хвилин.

Трамп заявив, що готовий взяти участь у переговорах між Україною і Росією.

Нагадаємо, президент Сполучених Штатів Дональд Трамп запросив президента України Зеленського здійснити візит до Вашингтона. Зеленський подякував Трампу за запрошення та підтримку України.

Для організації зустрічі до США прибув тимчасово виконуючий обов’язки голови Служби безпеки України (СБУ) Іван Баканов. Також 11 липня секретар РНБО України Олександр Данилюк прибув до США з робочим візитом.