Намети

Перші є максимально комфортним та великими, не розраховані на переноси на собі, зазвичай їх привозять на машині в певне місце і там розбивають табір, тому питанням ваги в такому класі виробники не заморочуються. Підходять для відпочинку вихідного дня на природі, або для базових таборів в альпінізмі. Туристичні намети на https://terraincognita.com.ua/ є найбільш поширеними, більш легкі та компактні, проте в ній навряд чи вийде встати в повний зріст.

Екстремальні призначені для висотного альпінізму, де на першому місці вага, об’єм та міцність, а тільки потім комфортність, також такі намети найдорожчі із усього сегменту, адже для їх виготовлення використовуються найкращі матеріали та технології. Визначившись, куди і на скільки часу ви плануєте йти, можливо вже розібратись, на який клас варто направити свою увагу.

Наступним постає запитання, в яку пору року планується вилазка? Адже є літні, трьохсезонні, або ж зимові палатки, тут вже вибір за вами, коли вам хочеться її використовувати. Також часто впливає на остаточне рішення виробник. Звісно ж, чим більш відомим він є, тим менше шансів натрапити на неякісний товар, адже фірми зі світовим визнанням слідкують за своєю репутацією та не допускають помилок на виробництві. Так, вони можуть бути дещо дорожчі за аналогічні варіанти маловідомих брендів, проте надійність – наше все у туристичному світі, тому, можливо, є зміст доплатити за впевненість у якості покупки. Знову ж таки, ви будете впевнені у міцності матеріалів та фурнітури, що використовується.

При покупці на це обов’язково потрібно звернути увагу, аби не вийшло ситуації, що несправну застібку чи поріз у тенті ви помітите вже на природі, далеко від цивілізації. Якщо ж ви помітили криві шви, або заїдає блискавка, а нитки стирчать в різні сторони – краще пошукайте іншого виробника. Внутрішній намет має бути зручним і оснащеним додатковими зручностями, такими як кільце для ліхтаря, кишенями тощо. Тент – якісним та міцним, в ідеалі з водонепроникними властивостями, так само як і дно. Інформацію про них можна знайти в паспорті виробу, або ж на сайті виробника в описі конкретної моделі.

Ще одним із основних складових є дуги, які можуть зовсім по-різному кріпитись та бути виготовленими із зовсім різним матеріалів, що сильно впливає на можливості всього намету в цілому. Для більш детальної інформації та допомоги у виборі звертайтесь до мережі магазинів туристичного спорядження Терра Інкогніта за адресами:

  • м. Київ, вул. Гната Хоткевича , 8
  • м. Львів, вул. Пекарська, 26
  • м. Одеса, вул. Ніжинська, 37

Якщо можливості відвідати фізичні магазини немає, можна проконсультуватись із фахівцями за номерами телефонів: +38 098 62 555 74, +38 093 62 555 74, після чого замовити обрані товари за посиланням: www.terraincognita.com.ua , де ви знайдете великий асортимент потрібного та якісного туристичного спорядження. Купуйте намети вTerra Incognita та насолоджуйтесь пригодами разом із нами.

Нехай природа наповнює силами та надихає!

Добавить комментарий