Скільки коштує зняти квартиру на Новий Рік в Івано-Франківську

Ціни на квартиру на Новий Рік в Івано-Франківську

Зовсім небагато залишилося до того моменту, коли весь Івано-Франківськ і вся країна відзначатимуть Новий Рік. Це свято чекають і люблять як дорослі, так і діти. Багато хто віддає перевагу його зустрічати вдома в сімейному колі або галасливою компанією в закладі. Однак є й ті, кому в силу тих чи інших причин не підходять вищевказані варіанти, хтось лише планує купити однокімнатну квартиру у Івано-Франківську, а хтось хоче святкувати з друзями без батьків, в результаті чого їм доводиться шукати квартиру для святкування. Тому редакція сайту зробила підбірку вільних на даний момент квартир Івано-Франківську, які можна зняти для святкування Нового Року.

Біля пам’ятника Тарасові Шевченку на новорічну ніч здається трикімнатна квартира з євроремонтом. У цій квартирі є двоспальне ліжко і три великих двоспальних дивана. Також присутня вся необхідна для комфорту меблі і техніка, в тому числі телебачення і швидкісний інтернет. Однак господарі готові здати цю квартиру мінімум на два дні. Ціна — 1000 гривень добу.

Біля Національного університету імені Стефаника на Новий Рік господарі здають однокімнатну квартиру з євроремонтом. Тут є вся необхідна для комфорту меблі і техніка, в тому числі ТВ та інтернет. Однак оренда можлива мінімум на два дні. Ціна — 350 гривень добу.

Біля музею Небесної сотні на новорічну ніч здається однокімнатна квартира з євроремонтом. У цій квартирі є вся необхідна для комфортного проведення часу меблі і техніка, в тому числі телебачення і інтернет. Варто зазначити, що серед зручностей також надається ванна джакузі. Ціна — 700 гривень добу.

Біля міської клінічної лікарні №1 на Новий Рік господарі здають квартиру-студію з євроремонтом. Тут є вся необхідна для комфорту меблі і техніка, в тому числі інтернет. Ціна — 350 гривень добу.

Біля аквапарку «Цунамі» на новорічну ніч здається двокімнатна квартира з косметичним ремонтом. У цій квартирі є вся необхідна для комфортного проведення часу меблі і техніка, в тому числі ТВ і швидкісний інтернет. Ціна — 400 гривень добу.

Біля музичної школи на вулиці Галицькій на Новий Рік господарі здають трикімнатну квартиру з євроремонтом. Тут є вся необхідна для комфорту меблі і техніка, в тому числі інтернет. Ціна — 1 400 гривень.

Біля національного технічного університету нафти і газу на Новий Рік господарі здають однокімнатну квартиру з євроремонтом. Тут є вся необхідна для комфортного проведення часу меблі і техніка, в тому числі ТВ і швидкісний інтернет. Ціна — 2 600 гривень добу з двох чоловік на два дні і 3 000 гривень на три дні.

Як бачимо кількість пропозицій зі здачі в оренду на Новий рік поки немала, але з кожним днем з приближення до свята кількість вільних квартир буде зменшуватись й кращим рішенням буде завчасно вирішити питання де святкувати Новий рік. А тим, хто більш заможний варто розглянути питання придбання квартири, адже під Новий рік більшість забудовників пропонують суттєві знижки. І купивши квартиру в Івано-франківську ви будете мати гарні інвестиції, які будуть надійно захищені, адже нерухомість в усі часи рахували за кращий варіант збереження коштів.

Добавить комментарий