Використання POS-матеріалів – ефективний та сучасний метод для збільшення продажів

TVS GROUP

Pos-матеріали (point of sales) — це матеріали, що мають рекламний характер і розташовані в центрах продажів. Pos-матеріали дають можливість виділити конкретного продавця товарів і послуг серед безлічі конкурентів. Ця реклама носить інформаційний характер, відображаючи рід діяльності, вид товару або назву фірми, що допомагає покупцеві швидко зорієнтуватися у великій кількості пунктів продажу.
Такий вид реклами також спонукає споживача придбати товар або скористатися послугами саме цього продавця. Це є основними цілями реклами, які досягаються за рахунок яскравості і помітності, за рахунок оригінальних рекламних фраз, за рахунок барвистості або певного настрою. Pos-матеріали також виконують функцію декорації торгового приміщення.

Варіанти реклами за допомогою POS-матеріалів

Вітрини — це важливий елемент, який представляє товар покупцеві. Дизайн вітрин повинен бути органічним обрамленням товару і його окрасою. При оформленні вітрин використовуються банери, плівка, різні аплікації та інші матеріали.
Рекламні стійки — це конструкція, призначена для розміщення товару на ній, що має рекламний характер, як правило, пов’язаний з тим товаром, який розташовується на цій стійці.
Номерки є важливим елементом гардеробу. Вони можуть стати вельми оригінальною дрібницею, якщо будуть виконані в незвичайному дизайнерському рішенні. Номерки можуть мати різну форму, фактуру, колір.
Цінники можуть стати відмінною рисою будь-якого магазину. Це річ, яка постійно знаходиться в увазі покупців і грає важливу інформативну роль, тому варто надати їй привабливого вигляду і гармонійність із загальним дизайном магазину. Також можливе виготовлення та інших pos-матеріалів: шелфтокери, промостойки, диспенсери, стелажі, дегустаційні столики і інші предмети з пластика, металу, оргскла.

Де замовити POS-матеріали

Група компаній «TVS GROUP» (https://tvs-group.com.ua/) — це компанія, що спеціалізується на виготовленні рекламної продукції різних форматів з застосуванням сучасного обладнання, POS-матеріалів та складається з команди професіоналів з великим досвідом роботи і знаннями в рекламній і роздрібної галузі. Компанія TVS GROUP спеціалізується на виробництві POS-матеріалів і рекламно-виставкового обладнання, призначених для використання в точках продажів самих різних товарів.

Використання сучасних матеріалів у рекламі вашої продукції та послуг дозволить досягти нових рівнів продажів, тому обов’язкове на сьогодні приділяти увагу просуванню своїх послуг з допомогою найновітніших технологій, тоді успіх любому бізнесу буде гарантований.

Добавить комментарий