Адвокат про жертву насильства з Кагарлика: Їй помстилися за те, що не хотіла стосунків з одним з поліцейських

Про Нелю кажуть - вона скромна неагресивна дівчина. Фото: Соцмережі

Односельці постраждалої дівчини також розповіли подробиці про неї і затриманих поліцейських
Голосіївський районний суд міста Києва обрав як запобіжний захід утримання під вартою для поліцейських Сергія Сулими та Миколи Кузіва, яких підозрюють у зґвалтуванні 26-річної Нелі Погребицької. Без права на внесення застави.
Засідання проводилося в закритому режимі. Обидва поліцейських в суді свою вину в скоєнні злочину заперечували. Тим часом розшукується ще один ймовірний співучасник цього жахливого злочину.

Дівчину привіз до відділку її сусід

Адвокат постраждалої дівчини Євген Мельниченко на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив про те, що буде вести цю справу безкоштовно, і розповів, подробиці події в той жахливий вечір. Наводимо оригінальні цитати з його поста.

«Нелю привіз на «Опелі» її сусід, який заманив потерпілу в відділення поліції на допит з приводу пограбувань в селі. Привіз дівчину як би на виклик в поліцію, де чекав її «дядя Коля», начальник карного розшуку відділення поліції Кагарлика. Сусід зараз в розшуку, у нього троє дітей, розлучений», — пише Євген Мельниченко.

Дядьком Колею адвокат називає 35-річного Миколи Кузіва. До того моменту, коли дівчину прибула до відділку, Микола вже був п’яний. Там же знаходився і його підлеглий Сергій Сулима.

«Цей дядя Коля раніше приставав до потерпілої і говорив їй:» будеш давати, коли я скажу, зрозуміла», — пише адвокат.

За його словами, потерпілу почали бити і гвалтувати. Це звірство тривало з 7 вечора до 4 години ранку. Не звертаючи уваги на її сльози, прохання, багаторазові втрати свідомості, Нелю гвалтували в чотирьох кабінетах. Поліцейські продовжували пити алкоголь, вживали наркотики і примушували до цього і дівчину.

За словами адвоката, Микола Кузів тільки бив дівчину, ґвалтував же її Сергій Сулима.

«Це була помста дяді Колі за те, що дівчина не пішла на те, щоб мати добровільні відносини з ним», — пише Мельниченко.

Мати-одиначка з хворою дитиною

Неля Погребицька живе в селі Стави, що приблизно в 20 хвилинах їзди від Кагарлика. 5-річну доньку, у якої ДЦП, Неля виховує одна, батько дівчинки з ними не живе.

Ми намагалися зв’язатися з Нелею, але її телефон не відповідає. Вдалося поговорити з її родичами.

— Не агресивна, спокійна і добродушна дівчина. Вона сором’язлива і правильно вихована людина. Не так давно близько року пропрацювала в ресторані. Зараз у її дочки проблеми з ніжками, тому Неля весь час сиділа з нею вдома, доглядала за дитиною, — каже двоюрідний брат постраждалої Микола Погребицький.

За словами Миколи, Неля раніше не мала ніяких проблем з законом.

Односельці кажуть про Погребицьку дуже неохоче. Але відгукуються про неї позитивно.

— Кажуть, що у неї стосунки з чоловіком були проблемні. Дуже багато сварилися. Можливо, на грунті ревнощів. Начебто останнім часом разом не жили. Так-то про неї мало хто щось знає. Однак усі сходяться в одному — якою б вона не була, але її дуже шкода. Жодна жінка не заслуговує випробувати таке, — каже односельчанка Нелі Катерина. — У шкільні роки вона була звичайною дитиною, не проблемною, навпаки, дуже серйозною і відповідальною. Займалась спортом. Не можна сказати, що у них неблагополучна сім’я, це не так. Просто дуже скромно жили. П’яними їх ніхто ніколи не бачив. Неліна дочка теж завжди акуратно одягнена, чиста, доглянута, так само, як і сама Неля.

Сулима — нормальний. Кузів — «мутний»

Дружина 26-річного Сергія Сулими Анюта після того, що сталося постійно плаче. Не так давно у неї помер батько, тепер ще й чоловік став учасником такого злочину. Дівчина залишилася одна з 7-місячною дитиною на руках. Ми поговорили з її сестрою, Яною Бусленко.

— Сергій на службі в поліції вже давно, у нього грамоти є. Любив свою роботу. Якусь справу, бувало, розкриє — завжди світиться, задоволений. Він був єдиним годувальником у родині, дуже радів появі довгоочікуваної дочки. Бувало, що міг випити, але його нікуди не несло гуляти, відразу лягав спати — і все. Він багатьом допоміг, — запевняє Яна. Каже також, що поки результати експертизи не прийшли, звинувачувати в чомусь людину не можна.

Жителі Кагарлика про Сергія Сулиму теж відгукуються позитивно. Не вірять в те, що він міг зробити такі звірства. Зате Микола Кузів залишав не найприємніші враження про себе.

— Не вірю я в те, що Сергій міг її згвалтувати. У мене був випадок, коли я одного разу зверталася в поліцію і з ним перетиналася. Подумати про нього поганого навіть не могла. Враження про нього позитивні, приємно з ним було спілкуватися. Нормальна людина на вигляд, — каже мешканка Кагарлика Євгенія. — А ось другий дивний якийсь. Теж кілька разів з ним довелося перетнутися. Мутний якийсь, і чутки про нього ходили не найкращі. Він повна протилежність Сергію.

Нагадаємо, що, за версією слідства, в ніч з 23 на 24 травня в поліцейській дільниці міста Кагарлик співробітники поліції Сергій Сулима і Микола Кузів гвалтували, били і катували 26 — річну дівчину, викликану на допит в якості свідка.

Добавить комментарий