Кличко слідом за молодшим сином показав старшого

Градоначальник опублікував сімейні знімки в день 49-річчя

Віталій Кличко в день народження показав старшого сина і заявив, що він «йде в мери Києва». Фотографії з Єгором-Даніелем розміщені в Фейсбуці мера міста Київ, який йде на другий термін.

— Старший син Єгор зробив мені подарунок на день народження. Сказав, що йде в мери Києва! Благословив його, звичайно, — підписав знімки Кличко.
У коментарях мера привітали представники різних політичних сил, наприклад, Ірина Геращенко з «ЄС» і Ігор Мірошниченко ( «Свобода»). А ось Ігор Колтунов, кореспондент програми «Гроші» на каналі «1 + 1», яку раніше вів «слуга народу» Олександр Дубинський пожартував: «Віталій Володимирович, знову все наплутали. Це — ви балотуєтеся, син — вас привітав, а готуються — до зими!»

19 липня Віталію Кличку виповнилося 49 років. Судячи по сторінці солістки кавер-групи «Не говори мамі» Марішка Грін, день народження святкували в ніч на неділю в Вишгороді на Канівському водосховищі. Співачка поставила під своїм відео з салютом хештег # деньрожденіяклічко.

У мера Києва троє дітей. Старшому Єгору 20. За інформацією ЗМІ, він вчиться в США. На початку липня Кличко показав 15-річного сина Максима-Олександра. Він похвалився, що хлопчик переріс свого дядька Володимира, зріст якого 198 сантиметрів.

Добавить комментарий