Нові обмеження на «помаранчевій» зоні через коронавірус. Що заборонять

Якщо найближчим часом плануєте робити ремонт квартир під ключ, варто поспішити і замовити послугу саме зараз, оскільки все йде до того, що посилення карантину не за горами і зробити ремонт у своєму житлі стане складніше. Якщо пам’ятаєте, весною, коли ввели посилені карантинні заходи, проводити ремонтні роботи, які спричиняли відносно високий рівень звукової забрудненості, були під забороною. В кращому випадку, їх доволі сильно обмежували, щоб не створювати зайвих незручностей для інших мешканців багатоквартирного дому, які змушені були дотримуватись режиму самоізоляції.

І з огляду на підвищення рівня захворюваності на ковід, посилення карантину не за горами. Міри, які будуть використовувати задля збереження здоров’я громадян та зниження кількості хворіючих на коронавірус. Нові обмеження вводяться для регіонів з помаранчевим рівнем захворюваності. Обговорювали їх на засіданні Державної комісїі ТЕБ та НС. Що стосується окремих адміністративних одиниць з помаранчевим рівнем, для них обмеження залишаються такими ж, якими вони були на поточному етапі. Інформація була оголошена заступником міністра охорони здоров’я, Віктором Ляшко.

Обмеження доволі серйозні, хоча поки що не дійшли до рівня, який використовувався раніше. Наприклад, обмежили проведення масових заходів. В одному місці не можна збирати більше ніж 20 людей. Також обмеження ввели на громадський транспорт, в якому тепер неможна провозити людей більше ніж призначених для них місць. Не можна знаходитись у торгових точках, де кількість людей буде більшою ніж одна людина на десять квадратних метрів. Що стосується роботи кафе та ресторанів, вони можуть продовжувати функціонувати, але з певними обмеженнями. Наприклад, не можна щоб зал був заповнений більше ніж на 50% залежно від кількості місць. Також можна давати їжу на виніс.

Ці правила набувають чинності з 9 листопада після того, як з’явиться нова карта з поділом всієї території України на помаранчеві та червоні зони. Після того як описані умови вступлять у силу, зовсім заборонять роботу дискотек та нічних клубів. Обмеженими стануть такі важливі заходи, як забезпечення планової госпіталізації, вивезення дітей на оздоровлення, змінять специфіку прийому клієнтів заклади соціального захисту. Всі ці обмеження вводяться практично на території всієї країни за винятком деяких областей, де карантин ще суворіший. Тобто, червоних областей.

Таким чином більшість масових заходів, які могли б дати багато цікавої інформації в області ремонту та будівництва буде скасовано, перенесено, або змінять свій формат. Так, дуже популярними стали заходи віртуального тип – вебінари. Це і не дивно, оскільки представити свої напрацювання можливо і дистанційно, не ризикуючи здоров’ям глядачів та відвідувачів. Наприклад, 19 листопада має відбутися вебінар, «БУДІВНИЦТВО 2020/2021: дозвільна i проектна документація».

Цей семінар-вебінар дозволить всім зацікавленим ознайомитися з нововведеннями на сучасному будівельному та ремонтному ринку. Це буде дуже в нагоді, якщо під час ремонту квартири або будинку ви плануєте перепланування. Просто так втручатись в конструкцію будинку не можна. Особливо, якщо для цього потрібно рушити стіни. В багатоповерховому будинку такі заходи можуть привести до серйозних неприємностей – появи тріщин, чи навіть руйнування будинку. Щоб подібного не сталося, так важливо для початку розібратись на які моменти звернути увагу, які документі привести, щоб вам дозволили виконувати ремонт по тому плану, який у вас на даний момент є. Якщо ж цього не зробити, як мінімум, можуть виникнути серйозні проблеми. У тому числі із законом. А зручний формат вебінарів, дозволить отримати інформацію без ризику.

Добавить комментарий