Як вибрати страхову компанію: критерії правильного рішення

Скріншот сайту страхової компанії ЕКТА

Обираючи страхову компанію з метою страхування будь-яких видів, в першу чергу, хочеться бути впевненим в тому, що при настанні години ікс нас не підведуть. Чому вірити: власній інтуїції, полум’яним промовам друзів і знайомих на адресу однієї з сотень організацій, прохання самого страховика вибрати його з тієї чи іншої причини, привабливою ціною? Кількість страхових компаній на українському ринку понад 2 сотні, і кожна голосно заявляє про себе: як вибрати серед такої кількості?
В першу чергу потрібні здоровий розрахунок і здатність тверезо проаналізувати ситуацію. Вибирати краще публічного страховика, який розміщує на сайті фінансові відомості, бере участь в рейтингах і завжди на виду.

Розгляньте страхову компанію, що вас зацікавила вас мало не під мікроскопом. А ми це спробуємо зробити на прикладі конкретної компанії зі страхування, як стверджується на їхньому сайті, нового покоління, під назвою ЕКТА. Обрана дана страхова компанія за рядом критеріїв, які допоможуть дати зрозуміти чому саме дана компанія може вважатись надійною, орієнтованою на клієнтів, а не на миттєвий заробіток, на чому ґрунтується довіра клієнтів і як відбувається процес страхування.

Поради тим, хто шукає страхову компанію

В першу чергу не варто зв’язуватись з організаціями, зареєстрованими в іншій країні.
Вибирайте ті, які працюють і з фізичними, і з юридичними особами.
Якщо в арсеналі компанії є не тільки страховка для туристів, а й «автоцивілка», значить, вона виконала ряд серйозних вимог, щоб отримати ліцензію. Чим не аргумент?
Не звертайте увагу на зовнішню «мішуру»: розкішний офіс, корпоративні стандарти, величезні зарплати персоналу. Невідомо, з яких джерел витрачаються ці кошти. Можливо, з невиплачених страхових премій?
Не бійтеся співпрацювати з компаніями які мають в активі іноземний капітал: такі організації вважаються найбільш надійними.

Особливості страхової компанії ЕКТА

Зрозуміло що кожна страхова компанія має працівників в службові обов’язки котрих входить рекламування своєї компанії. Тому кожен клієнт, звертаючись до любої компанії, чує лише позитивне про конкретну компанію. Але важливо самостійно вивчити компанію, до якої ви плануєте звернутись за страховими послугами. Давайте розглянемо що пропонує компанія ЕКТА.
В першу чергу заслуговує на повагу, що спектр запропонованих видів страхування в даній компанії розширюється з кожним роком і на сьогодні тут доступні такі основні види страхувань:

  • Страхування техніки
  • Туристичне страхування
  • Медичне страхування

Варто зауважити, що компанія працює на ринку страхування вже понад 9 років і за цей час її послугами скористались вже більше 2 мільйонів людей, більшість з яких зверталась до страховика повторно.
Всі документи, які регламентують діяльність компанії ЕКТА можна знайти на сайті, а також ознайомитись з ними, що підтверджує прозорість фінансової діяльності оператора.

Звичайній людині за великим рахунком неважливо, яке місце в рейтингу займає обрана страхова компанія і який у страховика статутний капітал. Йому потрібно отримати гарантії виплат та адекватний сервіс. Але саме ці об’єктивні фактори і підтверджують серйозні наміри організації на ринку. Саме вони говорять на користь того, що майбутній партнер тут надовго, а значить, будуть і чесні виплати, і гідний сервіс.
Головні критерії надійності страховика і величина страхових внесків — це далеко не все, на що, згідно з результатами опитувань, звертають увагу наші співвітчизники при виборі страхової компанії. Для багатьох важливі оперативність виплат, рекомендації знайомих, зрозумілість умов договорів. Набагато менше респондентів вивчають час присутності конкретного страхового оператора на ринку.

Добавить комментарий