Сайт Stavki.ua аналізує букмекера Паріматч

Значних успіхів у галузі вітчизняного беттингу домоглася компанія Паріматч, датою відкриття якої вважається 1994 рік. Великий досвід роботи букмекерської компанії дозволив їй вийти на міжнародний рівень, та тепер на її сайті зареєстровані беттери з усього світу. Кількість беттингових кас Паріматч перевищує чотири сотні, розміщені представництва контори в 200 містах колишнього СНД. Стабільно та без перебоїв працює сайт букмекерської компанії, як у мобільній версії, так і в десктопному варіанті. Юридичні відомості про ліцензії букмекера можна знайти в нижній частині головної сторінки сайту. Список заходів для прогнозування величезний, куди включені не тільки спортивні змагання, а й світові події.

Продукти букмекера Паріматч

Детальні відомості про букмекера для беттерів зібрав інформаційний сайт, переглянути інформацію можна в розділі https://www.stavki.ua/review/parimatch/ . Одна з найбільш об ‘ємних ліній у букмекерської контори. Представлені понад 25 видів спорту, заходи шоу бізнесу, науки, політики, результати кінопремій, серіалів. Список подій, турнірів розміщений у відповідному розділі, а для ставок потрібна реєстрація та поповнений баланс. До 500 ринків у популярних видах спорту у букмекерської контори. Потрібно вибрати найбільш привабливу подію, визначитися з типом лінії, сформувати купон. Використовувати можна додаткові тотали: підсумки таймом, більше-менше, імена гравців, порушення та інше.

Бонусна політика букмекера Паріматч

Букмекерська компанія проводить активну маркетингову лінію, спрямовану на залучення нових клієнтів та утримання постійних відвідувачів. Акції та турніри проводяться в рамках онлайн беттингу, також діє бонусна програма для клієнтів. До 50% можна отримати у вигляді надбавки на експрес ставки. На окремі заходи букмекер пропонує підвищений коефіцієнт. До закінчення матчів розраховується ставка в рамках функції кешаут. У вихідні дні користувачі можуть повернути до 20% від програних коштів за рахунок страховки. В окремій рубриці на сайті букмекера перераховані всі бонусні позиції, доступ до яких мають зареєстровані беттери.

Добавить комментарий