6 порад, як вибрати клінінгову компанію

Поради як вибрати клінінгову компанію і не пошкодувати стануть в нагоді всім — домогосподаркам і офісним менеджерам, власником домоволодінь і виробничих підприємств, керівникам громадських організацій і об’єктів сфери послугу. І це не дивно, адже від якості роботи і професіоналізму співробітників клінінгової компанії залежить чистота і впорядкованість приміщення, здоров’я людей в ньому проживають, працюють або відвідують його.

Вибираючи клінінгову компанію необхідно враховувати такий фактор як ціна послуг клінінгової компаніі в Києві та безліч інших факторів і керуватися рекомендаціями ділових партнерів або відгуками клієнтів.

Перед вибором компанії для клінінгу варто поцікавитися часом її перебування на ринку і спеціалізацією. Від досвіду роботи її співробітників безпосередньо залежить її якість. Клінінгові компанії-«одноденки» набирають штат непрофесійних співробітників і використовують найдешевші засоби, що може привести до значних пошкоджень майна і фінансових втрат.
Вибирати клінінговий сервіс необхідно з урахуванням наявності у нього професійного обладнання, безпечних засобів очищення і засобів захисту.
При правильному виборі клінінгових фірм обов’язково слід враховувати гарантії безпеки і збереження конфіденційності при роботі.
Якщо ви правильно вибрали компанію, то можете розраховувати на широкий спектр надання послуг.

Вибір компаній повинен проводитися з урахуванням вашого комфорту — співробітники повинні працювати оперативно і якісно не порушуючи традиційний ритм життєдіяльності замовника.
Клінінгова компанія повинна відповідати рівню вимог світового сервісу не тільки в професіоналізмі, але і по відношенню до співробітників до клієнта.
Доброзичливість і гарний настрій — ось запорука якісного виконання послуг.
Правильно вибираємо фірму з клінінгу — оцінюємо додаткові переваги

Крім основних чинників, є ще й додаткові переваги, які сприяють вибору клінінгового сервісу. До них можна віднести:

 • низьку цінову політику;
 • програму індивідуальної лояльності до постійних клієнтів і ділових партнерів;
 • нарахування бонусів;
 • активні знижки;
 • акційні пропозиції.

Аналіз всіх цих факторів дозволять вам переконатися в тому, що ви вибираєте правильну фірму і отримаєте той результат, який запланували відповідно до виділених на нього фінансовими засобами.

Які основні послуги надають клінінгові фірми:

 • послуги з регулярною, періодичної і генеральному прибиранні квартир, домоволодіння, яка докладає території;
 • прибирання офісних та виробничих приміщень, підприємств, складів;
  мийку і чистку всіх видів поверхонь: підлоги, стелі, стін, фасадів, вітрин;
 • спеціальні прибирання після затоплення, пожежі і т.п .;
 • хімчистку покриттів, меблів і текстилю;
 • дезінфекцію та аерацію приміщень.

Коли правильний вибір зроблено, необхідно оформити замовлення на виконання клінінгових компаніями необхідних послуг.

Добавить комментарий