Посольство США про зустріч Зеленського і Байдена: Зв’язки міцніше, ніж будь-коли

Зустріч президента Володимира Зеленського з американським лідером Джо Байденом підтвердила міцність взаємин України і Сполучених Штатів. Про це повідомляє прес-служба посольства США в Україні.

— Зустріч президента США Джо Байдена з президентом України Володимиром Зеленським продемонструвала, що зв’язки між США і Україною міцніше, ніж будь-коли. Оскільки ми разом працюємо над вирішенням спільних глобальних проблем, наше оновлене партнерство буде зосереджено на п’яти напрямках співпраці, щоб реалізувати наше спільне бачення, — заявили в посольстві.

У дипвідомством позначили основні напрямки співпраці США і України:

Безпека і оборона. США працюватимуть з Україною над тим, щоб залучити Росію до відповідальності за її агресію. Також США направлять допомогу і підтримає стратегічне оборонне співробітництво з нашою країною у вигляді стратегічного оборонного рамкової угоди.

Демократія, правосуддя і права людини. За підтримки Сполучених Штатів Америки Україна імплементує програму реформ для трансформації країни. Також американська сторона направить Україні до кінця року 463 мільйонів доларів на підтримку реформ.

Енергетична безпека та клімат. Початок Стратегічного енергетичного і кліматичного діалогу між країнами сприятиме досягненню загальних цілей і зміцненню економічних зв’язків.

Економічне зростання і процвітання: Меморандум про співпрацю з експортно-імпортним банком США заохотить зростання в різних галузях, проте реформи мають вирішальне значення для трансформації України.

Протидія пандемії і гуманітарна допомога: США направлять Україні 45 мільйонів доларів додаткової гуманітарної допомоги, включаючи підтримку холодового ланцюга зберігання вакцин.

Добавить комментарий