За якими симптомами можна діагностувати «Дельту»

Коронавірус штаму «Дельта» рідко викликає втрату нюху і смаку, а температура може то підніматися, то самостійно знижуватися, а мозаїка симптомів у кожного різна і фіксованої послідовності немає.

Про це розповіла лікар-пульмонолог, керівник Центру респіраторної медицини та алергології клінічної лікарні «Феофанія» Світлана Гук, пише Укрінформ.

Лікар назвала основні симптоми захворювання штамом «Дельта», це — головний біль, нежить, біль у горлі і підвищення температури.

«Іноді підвищення температури відбувається хвилеподібно: спочатку піднімається, потім знижується, потім — знову піднімається. І дуже часто стали зустрічатися шлунково-кишкові розлади — біль у животі, нудота, діарея, блювання. А ось порушення нюху, кашель, що було так характерно для попередніх штамів, трапляються значно рідше », — сказала Світлана Гук.

Разом з тим лікар пояснила, що симптоми штаму «Дельта» складно розпізнати і все залежить від того, наскільки людина тяжко захворів.

«Клінічно доведено, що первинна вірусне навантаження при« Дельті »значно вище попередніх штамів. Хоча, як і раніше є люди, які хворіють легко і взагалі симптомів майже не помічають: легкий біль в горлі, нежить і слабкість кілька днів і все проходить. У той же час у мене зараз під наглядом є пацієнти, у яких тільки діарея і блювота, а горло взагалі не болить », — сказала Гук.

Крім того, вона відзначає, що мозаїка симптомів у кожного різна і фіксованою послідовності, яку можна було б взяти за сценарій, немає.

Також «Судово-юридична газета» писала, що лікарі повідомили, чому діти краще захищені від COVID-19.

Додамо, що знайдено нове антитіло в 100 разів ефективніше коктейлю антитіл проти «Дельти».

Добавить комментарий