Зеленський терміново повертається в Україну через замах на Шефіра: Стріляли в мого близького друга

Володимир Зеленський повернеться до Києва відразу ж після виступу на Генасамблеї ООН. Про це президент заявив у своєму відеозверненні, записаному після обстрілу машини його першого помічника Сергія Шефіра.

— Я перебуваю в Нью-Йорку, шостій ранку. Десь дві години тому розстріляли авто мого першого помічника. Що важливіше — мого близького друга, мого товариша. Відразу після виступу на Генасамблеї ООН я вирушаю до столиці. Хто за цим стоїть — не знаю, поки що … Передавати мені привіт пострілами з лісу по авто мого друга — це слабкість. А відповідь буде сильним … — заявив президент України зі свого готельного номера.

Президент додав, що не змінюватиме політичний курс, а навпаки, посилить боротьбу з «криміналітетом і великими впливовими фінансовими групами», так як мандат на зміни йому дав народ України.

На Генасамблеї ООН Зеленський виступить пізно ввечері в середу. Ауді першого помічника президента Сергія Шефіра обстріляли близько 11 ранку 22 вересня в Київській області, коли він їхав до столиці. Шефір не постраждав, а його водій поранений і госпіталізований в лікарню «Феофанія» в Києві. Прокуратура відкрила справу про замах на умисне вбивство двох або більше осіб.

Добавить комментарий