Сергій Шефір розповів про замах

Сергій Шефір з’явився на брифінгу з правоохоронцями, щоб розповісти про пережитий замах. Перший помічник президента України заявив, що виявився «в такій ситуації вперше».

— Що можу сказати? Не розумію причин, розумію, що їхали. Раптом пролунали постріли, поранили водія. Водій молодець, поїхав далі. Зрозуміло, що ми прискорилися трохи. Було спекотно, тут же я подзвонив в поліцію, главі МВС, повідомив куди слід. Правоохоронні органи спрацювали дуже оперативно, — повідомив Шефір.

За його словами, він «розгорнув на дорозі швидку допомогу», яка і забрала водія.

— Думаю, дай бог, що його життю нічого не загрожує. Він героїчно поводився. Відчуття не з приємних, — зазначив Сергій Шефір.

Помічник Володимира Зеленського назвав метою замаху — «залякування вищого ешелону влади» і особисто президента.

— Уже чув кілька версій по телевізору — ідіотських, скажімо прямо. Ніяких конфліктів в команді немає. Замах був з метою залякування вищого ешелону влади. Але треба розуміти, що нашого президента не залякаєш, — заявив він.

Шефір зазначив, що їхав до Києва на службовому авто студії «Квартал 95», він не броньований. Він додав, що зараз його змусять взяти охорону. Водій був у Сергія Шефіра на приблизно 70% його поїздок. Це особистий водій помічника президента.

Добавить комментарий