У Варшаві на акції проти війни в Україні висміяли російську армію

У столиці Польщі відбулася антивоєнна акція на підтримку України. Тисячі українців, поляків і представників інших національностей пройшли маршем від Палацу культури та науки до посольства рф, скандуючи гасла на підтримку України та вимагаючи врятувати захисників Маріуполя, які перебувають на комбінаті “Азовсталь”.

У рамках акції відбувся хеппенінг. Зокрема, на чолі колони їхали декілька автомобілів. На одному з них був макет ракети у синьо-жовтих кольорах, яку організатори акції назвали Нептуном. У колоні був також трактор з українським прапором і БМП, що мало на меті висміяти російську армію, техніку якої розтягували українські аграрії.

Крім того, у рамках хеппенінгу чоловік, передягнутий у форму українського спецпризначенця, вів трьох полонених: двох російських танкістів із головами свиней і нібито російського офіцера з медалями.

Також учасники акції йшли з українськими прапорами та плакатами на кшталт “Врятуйте Азовсталь”, “Стоп путін”, “Стоп війні”, “Будь сміливим, як Україна”, “Побороли нацизм – поборемо і рашизм”, “Русский военный корабль, или на х..” тощо.

Добавить комментарий