Лубриканти, спреї та креми: нова якість сексуального життя

Якість сексуального життя залежить від багатьох факторів. Одним з них є достатнє зволоження статевих органів. В деяких випадках для цього потрібно використовувати спеціальні засоби.

Змазки для комфортного та безпечного сексу

Від впливом певних чинників, наприклад, стресу чи гормональних змін у жіночому організмі, вироблення природної змазки під час статевої близькості може зменшуватися. 

Забезпечити додаткове змащення під час сексу можна з допомогою інтимних змазок. Вони випускаються у кількох форматах:

  • креми;

  • спреї;

  • лубриканти.

Важливо, щоб ці засоби були якісними, адже вони призначені для дуже чутливих зон нашого тіла. 

Основна функція змазки — зменшити тертя, тим самим знизивши ймовірність подразнення. Це посилює насолоду від сексу, сприяє розслабленню і гостроті відчуттів. Крім зволоження лубриканти, спреї та креми можуть мати розігрівальну чи охолоджуючу дію, збільшувати збудження, сприяти виробленню власної змазки. 

Креми для інтиму призначені для зволоження поверхні статевих органів. Вони можуть мати заспокоюючу та ароматизуючу дію, підвищують поріг чутливості. Важливо користуватися спеціальними засобами, а не косметичними, оскільки їх дія може навіть зашкодити та викликати неприємні відчуття. 

Інтимні спреї часто мають специфічну дію. Наприклад, можуть збільшувати розмір пеніса, охолоджують ротову порожнину та ослаблюють блювотний рефлекс під час мінету. Приємний смак та аромат, легкість нанесення роблять їх популярним товаром серед клієнтів секс-крамниць. 

Лубриканти: особливості асортименту 

Одними з найпопулярніших засобів є лубриканти. Вони можуть суттєво поліпшити процес проникнення, мінімізують тертя та можливий дискомфорт. З допомогою лубриканту фрикції стають більш плавними, що збільшує задоволення для обох партнерів. Також його застосування обов’язкове під час використання секс іграшок. 

Лубриканти бувають кількох видів, залежно від основної діючої речовини. Вона може бути:

  • масляна;

  • водна;

  • силіконова;

  • гібридна.

Будь-який варіант сприяє зволоженню шкіри та слизових оболонок геніталій. Всі вони мають свої особливості. Лубриканти на масляній основі зазвичай виготовляють з натуральної сировини — олії кокоса, жожоба чи ші. Вони мають тривалу дію, сприяють не лише зволоженню сухих ділянок, а і якісно заспокоюють подразнення. При цьому існують певні обмеження для застосування лубрикантів на масляній основі. Вони несумісні з латексом, можуть іноді викликати алергічні реакції, для видалення їх залишків потрібно докласти зусиль. 

Фарба для тіла Shunga Bodypainting – Vanilla-Chocolate Temptation SO2547 фото

Лубриканти на водній чи силіконовій основі — більш універсальні. Вони гіпоалергенні, сумісні з більшістю видів презервативів. Засоби на силіконовій основі добре тримаються на шкірі, не висихаючи та не стикаючись. Завдяки водостійкості їх можна використовувати в душі чи басейні. Структура силікону забезпечує ідеально гладке ковзання. Ці властивості роблять силіконові лубриканти незамінними для анального сексу.

Засоби з водною основою підходять для всіх видів секс іграшок, вони легко змиваються, не залишають плям на одязі, мають доступну ціну. Гібридні продукти поєднують переваги всіх інших лубрикантів.

Широка лінійка лубрикантів, кремів та спреїв представлена в інтернет-магазині Candor Place. Крім засобів для додаткового зволоження ми пропонуємо інші особливі продукти. Зокрема, набори для інтимного масажу, пролонгації статевого акту, посилення збудження чи звуження піхви. Вся продукція сертифікована і відзначається високою якістю. 

Добавить комментарий