Активне мережеве обладнання під будь-які ваші завдання

Ці прилади призначені для здійснення інтелектуальних завдань. Насамперед це приймання і трансляція контенту, його розподіл і переадресація, робота з сигналом. Усі пристрої функціонують через електромережу. Якісне активне мережеве обладнання купити в Україні можна в багатьох спеціалізованих торгових точках. Однак найкращий вибір ви знайдете в каталозі компанії Comtrade. Це буде продукція провідних сучасних виробників, пропонована тут на вигідних умовах.

Яке активне мережеве обладнання з каталогу компанії Comtrade можна вибрати під ваші завдання?

Ці пристрої створюють канали, здійснюють перерозподіл навантаження, що покладається на них, розподіляють його між різними пристроями, що виконують транслювання даних. Тому від того, наскільки правильно ви зумієте вибрати і замовити активне мережеве обладнання на сайті цього магазину, залежатиме якість функціонування всієї мережі, рівномірність передавання і відсутність збоїв.

Основні різновиди активного мережевого обладнання

До цієї категорії входить великий перелік пристроїв. Основні з них можна представити наступним списком:

  • Роутер. Цей прилад ще відомий як маршрутизатор. З його допомогою здійснюється оптимізація шляху проходження трафіку в локальній мережі і між іншими сітками. Також цей прилад дає доступ до інтернету. Контент передається пакетами на вказану IP-адресу.

  • Комутатор. Апарат виконує перерозподіл трафіку між комплектом вузлів і окремими ділянками мережі. Обладнання працює на найрізноманітніших показниках OSI, наприклад, мережевому або канальному. У процесі вибору потрібно враховувати призначення приладу.

  • Сервер NAS. Цей прилад належить до категорії мережевих сховищ. Він дає можливість безперервного доступу до інформації, що зберігається. За рахунок цього істотно зростає ефективність роботи задіяних співробітників, які об’єднані в загальну мережу.

  • Конвертер. За допомогою такого обладнання здійснюється розширення потенціалу мережі. Прилад призначений для підключення всіляких оптичних каналів. Він дає можливість долати обмеження, що виникають у мідному провіднику довжиною до 100 м.

  • Інші різновиди пристроїв. Крім перерахованих приладів, широко затребувані Wi-Fi точки доступу, мобільні модеми, контролери Wi-Fi, міжмережеві екрани, промислові рішення, мережеві сховища, пристрої авторизації, тобто токени і USB ключі.

Рекомендуємо вам високоякісне активне мережеве обладнання замовити онлайн в інтернет-магазині компанії Comtrade. Кожен пропонований тут прилад супроводжується гарантією якості від виробника.

Добавить комментарий