Артем Пивоваров та Klavdia Petrivna спільно випустили кліп «Барабан»

Українські артисти Артем Пивоваров та Klavdia Petrivna випустили разом нову пісню, і її прем’єра відбулася на YouTube.

Артем Пивоваров, відомий український співак, і його колега Klavdia Petrivna представили спільний музичний проект. Пісня «Барабан», яка виходить в межах авторського культурного проєкту «Твої вірші, мої ноти» Пивоварова, стала частиною його ініціативи популяризувати українську літературу та відзначених представників.

«Я продовжую підтримувати молоді таланти і є гордістю, що наша країна переживає музичний бум. Це чудово бути частиною цього руху!» — прокоментував співак прем’єру своєї нової пісні.

Дуетна композиція була створена на основі вірша «Барабан печалі» українського поета і футуриста Ґео Шкурупія, представника Розстріляного відродження. Перші звуки цієї пісні вже звучали під час виступів Артема Пивоварова у Палаці спорту в Києві 19, 20 та 22 квітня. Для глядачів це стало несподіванкою побачити на сцені також Klavdia Petrivna, що додало колориту виступу.

Концертна версія дуетної роботи стала популярною в соціальних мережах та потрапила в тренди за кілька днів до офіційного виходу.

«Я вдячна Артему за пропозицію записати разом цю пісню, за нашу спільну роботу у студії та можливість виступити перед великою аудиторією у Палаці спорту. Ці виступи надихнули мене та наповнили енергією», — поділилась своїми враженнями Klavdia Petrivna.

У відеокліпі «Барабан» можна побачити обидвох виконавців у різних образах, один з яких був представлений під час концертів у Палаці спорту. Відео розповідає дві різні історії, які контрастують між собою.

Добавить комментарий