Презентовано воєнно-історичний роман «Гвардія наступу. Самовидець»

У суботу, 27 квітня, у Києві відбулася презентація воєнно-історичного роману «Гвардія наступу. Самовидець», який базується на думці, що історія війни — це також зброя. Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ України.

Автор книги, Тимур Нагалевський, розповів, що ідея художнього твору про Гвардію наступу виникла в міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка. Вона виникла в процесі рекрутингової кампанії для набору нових бійців до бригад Гвардії наступу і формування 9 штурмових бригад МВС України.

«Костяк цих бригад на початку створення складали досвідчені бійці. Тож виникла необхідність розповісти історії цих героїв у художній формі, які б гармонійно вписувалися в реальні історичні події, зокрема, події Битви за Київ», — пояснив автор.

За словами Нагалевського, основним мотивом книги є твердження головного героя про те, що історія в цій війні — це також зброя. Персонаж — історик, який стає добровольцем до лав Національної гвардії України і стає свідком подій сучасної війни, яку він трактує як продовження національно-визвольної боротьби українців за свободу й державну незалежність.

Роман містить детективні та любовні лінії, а також охоплює різні періоди історії України, починаючи від античних часів і Київської Русі, через Козаччину та національно-визвольні змагання в період Першої й Другої світових воєн, і до наших днів.

Роман також включає колажі, створені мисткинею Дар’єю Копійкою на основі реальних фотографій та розповідей воїнів-героїв.

Раніше в бразильському місті Куритиба відбулася презентація книги, що розповідає про 130-річну історію української громади в Бразилії.

Добавить комментарий