«Політична тварина, яка чує страх» — Кулеба про путіна

Кулеба

Партнери повинні мати впевненість у тому, що російський диктатор Володимир Путін не є непереможним. Це було підкреслено міністром закордонних справ України, Дмитром Кулебою, під час інтерв’ю на каналі CNN.

«Путін — політична істота, яка реагує на страх. Чим більше страху він відчуває, тим агресивніше він діє. Якщо він зіткнеться з силою, такою, як, наприклад, та, що виявлена Конгресом, він буде змушений відступити», — зауважив міністр.

Він також підкреслив, що, незважаючи на вартість підтримки України сьогодні, ціна поразки Росії буде набагато вищою.

«Весь світ повинен пам’ятати, що будь-яке зволікання у наданні допомоги Україні відшкодовується мужністю та жертовністю полеглих воїнів. Це реальні люди, життя яких має вагу. Кожна втрата, яку ми зазнали від осені до цього моменту, — це результат недостатнього забезпечення наших солдатів зброєю», — підкреслив Кулеба.

Міністр наголосив, що Україна не планує здаватися.

«Наша армія отримає підтримку нових вояків та офіцерів, оскільки на кону стоїть виживання нації та збереження незалежності держави. Ми пам’ятаємо нашу історію: тих, хто відмовився боротися за Україну зі зброєю в руках на початку XX століття, коли ми втратили нашу незалежність, тих, хто потім став жертвою сталінських репресій, геноциду та русифікації. Ми розуміємо, що може статися, якщо ми програємо, і саме тому ми продовжимо боротьбу», — додав він.

Добавить комментарий