орки не наважуються пускати Кримським мостом потяги з пальним

Уже протягом місяця на Тамані зупинилися потяги з пальним через сумніви російської влади про стійкість Кримського мосту після нанесених пошкоджень. Про це національному телемарафону повідомив Дмитро Плетенчук, начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня, інформує агентство «Укрінформ».
«Кримський міст не може забезпечити військову логістику в необхідному обсязі. Хоча по ньому можна проїжджати автомобілями, навіть військовими вантажівками, повноцінні потяги, особливо з пальним, стоять на Тамані вже місяць, оскільки російські влади сумніваються у стійкості мосту після пошкоджень», — підкреслив Плетенчук.
Він також зазначив, що щодо Кримського мосту «наша позиція загальнодержавна, яку висловив президент — ця споруда там зайва».
Незважаючи на те, що це поки що розглядається як жарт, місцеві риєльтори вже відчувають падіння обсягів продажів, оскільки багато об’єктів комерційної нерухомості виставлені на продаж через ризики, пов’язані з майбутнім Кримом. «Люди, оцінюючи ризики, розуміють, що ця територія для інвестицій є досить ризикованою», — додав Плетенчук.

Добавить комментарий