У США назвали умови, за яких можливі переговори з Путіним

Антоні Блінкен, державний секретар Сполучених Штатів Америки, заявив, що ведення перемовин з Росією щодо завершення війни в Україні залежить від російського лідера Володимира Путіна. Він висловив цю позицію під час розмови з президентом Світового економічного форуму, Борге Бренде, у місті Ер-Ріяд, Саудівська Аравія. Цю інформацію передає Радіо Свобода у понеділок, 29 квітня.
За умови, що російський президент проявить готовність до переговорів відповідно до міжнародного права та принципів, таких як суверенітет, територіальна цілісність і незалежність, переговори з РФ можуть стати можливими. Антоні Блінкен, державний секретар США, висловив надію, що Володимир Путін зрозуміє цей підхід і проявить готовність до конструктивних переговорів.
Блінкен також підкреслив, що війна в Україні стала для Росії стратегічним провалом, ослабивши її економічно і військово, і сприяючи зміцненню України та НАТО. Він висловив сподівання, що Росія визнає цю ситуацію і проявить готовність до переговорів.
Крім того, голова ГУР Міноборони України, Кирило Буданов, вважає, що переговори з Росією будуть можливі лише після повернення до кордонів 1991 року.
Варто зазначити, що Росія також висловлювала готовність до переговорів з Україною, але звинувачувала українську сторону в небажанні до діалогу.

Добавить комментарий