Умєров та Сирський зустрілися у Києві з генсеком НАТО

Міністр оборони Рустем Умєров разом з Головнокомандувачем ЗС України, генерал-полковником Олександром Сирським, встретилися з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом в Києві, як повідомив Умєров на своїй сторінці в Facebook.

«Це вже третій візит генсека НАТО до України за час війни з Росією, що свідчить про високий рівень відносин між нашою країною та Альянсом», — йдеться у повідомленні.

Умєров зазначив, що під час зустрічі обговорювались перспективи розвитку двосторонніх стосунків та підтримка у війні з російським агресором.

Олександр Сирський додав, що зустріч відбулася в приміщенні Національного університету оборони. Він наголосив на тому, що з 2014 року, початку війни, спостерігається значне збільшення підтримки України з боку НАТО, щодо розвитку її оборонних можливостей, підготовки військовослужбовців та зміцнення потенціалу.

«Російська агресія становить загрозу не лише безпеці України, а й євроатлантичній та глобальній безпеці. Співпраця з НАТО є взаємовигідним партнерством для забезпечення світової безпеки», — підкреслив він.

Добавить комментарий