ФБК опублікував відео, зняте на території одного з будинків, який належить путіну

«Палац Путіна» на мисі Ідокопас під Геленджиком реконструювали для президента рф, стверджується у спільному розслідуванні Фонду боротьби з корупцією та «Проекту».

У січні 2021 року ФБК випустив документальний фільм «Палац для Путіна. Історія найбільшого хабара». У ньому розповідалося про те, що під Геленджиком для Володимира Путіна збудували палац вартістю 100 мільярдів рублів. Це відео стало найпопулярнішим у російському ютюбі за підсумками року.

Путін привселюдно заперечував, що йому належить ця нерухомість. Російська пропаганда публікувала репортажі, показуючи голі мури палацу. А потім мільярдер та друг президента Аркадій Ротенберг оголосив себе власником палацу, заявивши, що за два роки зробить з нього апарт-готель.

Як з’ясували автори нового розслідування, ремонт палацу завершився у лютому-березні 2023 року. Він не виконує функції готелю, а, як і раніше, призначений для Володимира Путіна.

У розпорядженні ФБК опинилися чотири години відео, зняті прихованою камерою всередині палацу в Геленджику. Оператора, який проводив зйомки, розслідувачі називають «нашим сміливим агентом».

Спальні, кабінети з урядовим зв’язком, спортзали, кріосауни і навіть домашня каплиця, де ми оцінимо справжній ступінь його божевілля та побачимо, що Путін молиться сам на себе. Сьогодні ми буквально увірвемося до Путіна додому і покажемо вам, ким він є насправді — збожеволілим старим диктатором, який навіть під час розв’язаної ним самим війни не може зупинитися і продовжує будувати собі палац.

Добавить комментарий